Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Muž z Anglie se vydal do městečka na Islandu, aby navštívil tým, za který hraje ve hře Football Manager

Ostatní - Muž z Anglie se vydal do městečka na Islandu, aby navštívil tým, za který hraje ve hře Football Manager

Muž z Anglie se vydal do městečka na Islandu, aby navštívil tým, za který hraje ve hře Football Manager © twitter.com -

0

Líbilo se

12.03. - James Hammonds ze South Shields se ve středu vydal na 2600 kilometrů dlouhou cestu na jihozápad Islandu se svou ženou a malou dcerou aby navštívil svůj tým, za který již nějakou dobu hraje ve hře Football Manager.

V posledních několika měsících si James užíval s týmem Lengjudeildin v populární hře Football Manager, kde získal spoustu trofejí poté, co si jeho manželka Georgi při vydání hry náhodně vybrala právě tento klub.

"Posledních několik let mě přestávalo zajímat všechno kolem Premier League, protože peníze jsou čím dál tím víc nehorázné a postavy, které jsme ve hře mívali, jako by se vytratily. Když hraji Football Manager, dávám přednost náhodnému týmu z nižší ligy. Obvykle předávám notebook své ženě, aby mi vybrala tým, aby byl výběr týmu obzvlášť neobvyklý, a ona vybrala Grindavik," řekl James při rozhovoru.

James, který od té doby mimo jiné pomohl klubu kvalifikovat se do předkola Evropské ligy, si tým skutečně oblíbil, a tak se při své nedávné cestě na Island rozhodl, že se tam zastaví na návštěvu. "Mým hlavním cílem bylo dostat Grindavik do skupinové fáze některé z evropských soutěží, což se zatím nepodařilo," říká.

"Měl jsem v plánu se tam prostě objevit, projít se po zemi a zjistit, jestli tam někdo je," říká. "Ráno před odjezdem jsem napsal zprávu, že by tam mohl být někdo, kdo by mě provedl. Po příjezdu vyšla z klubovny nějaká žena a vykřikla: Ty jsi ten chlap?. "Pak mě představila Jonu Karlssonovi, generálnímu manažerovi klubu. Povídali jsme si o plánech na předsezonní tréninkový výlet za teplého počasí do Španělska a o záludnostech islandské pohárové soutěže a ambicích klubu do budoucna."

James říká poté říký, že v den jeho návštěvy nebylo v okolí mnoho hráčů, i když se s jedním setkal. "Bál jsem se ho ale zeptat na jméno, kdyby to náhodou byl jeden z těch, které jsem uvedl na seznamu přestupů!" směje se.

"Je důležité, abychom se s přibývajícím věkem stále bavili a pěstovali své vnitřní dítě. Také pokud vás Premier League přestává bavit, existuje celý svět úžasných menších klubů a lig. Zkuste to a jednoho dne se možná ocitnete v náhodné vesnici na Islandu!"

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články