Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Pokud Lukaku nebude moci nastoupit ve skupině, do Kataru neodjede

Ostatní - Pokud Lukaku nebude moci nastoupit ve skupině, do Kataru neodjede

Pokud Lukaku nebude moci nastoupit ve skupině, do Kataru neodjede © zimbio.com - Romelu Lukaku v dresu Belgie

0

Líbilo se

08.11. - V rozhovoru pro francouzský deník Equipe byl belgický trenér ohledně pozvánky pro milánského útočníka velmi jasný. Pokud si nebude jist, že by mohl Lukaku zasáhnout byť jen do jednoho utkání skupiny na Mistrovství světa v Kataru, vyřadí hráče ze soupisky povolaných reprezentantů.

Účast Romela Lukaku na Mistrovství světa v Kataru je nadále nejistá, obzvláště poté, co si útočník Interu Milán v ligovém utkání proti Sampdorii obnovil poranění levého steha. Ve skutečnosti jsou šance belgického útočníka na to, že se podíívá do Kataru stále menší. Trenér belgické reprezentace, Roberto Martinez, to v rozhovoru pro Equipe potvrdil. „Momentálně není k dispozici a je v rukou lékařů. Pokud bude Romelu fit a nastoupí v jednom z prvních tří zápasů skupiny, pak je to hráč, kterého na Mistrovství světa potřebujeme. Pokud nebude moci hrát ve skupině, nedocestuje s námi,“ dodal trenér Martinez.

Pracujeme den po dni, ale nyní je rozhodnutí zcela v moci lékařů. Známe Romela velmi dobře a vidíme známky zlepšení, uzdravení po svalovém zranění je ale velmi osobní. Počkáme na rozhodnutí, které by mělo padnout v několika příštích dnech, těsně před předáním seznamu povolaných hráčů. Pokud Romelu bude moci nastoupit na hřiště do 1. prosince, pojede s námi, jinak ne,“ zdůraznil reprezentační trenér.

Po dvou měsících nucené pauzy po zranění a pouhých dvou odehraných utkáních přišel Inter Milán znovu o belgického útočníka. Ve velmi nevhodnou chvíli, zejména pro reprezentační tým. Big rom má nyní pouhé tři týdny na to, aby se dal dohromady a byl připraven na světový šampionát. Každý den proto dělá maximum pod dohledem belgického lékařského týmu. Zatím se omezuje na terapii a cvičení horní části těla, aby zcela neztratil svou sportovní kondici, který je v každém případě nevyhnutelně ovlivněna velkým herním výpadkem.

Je jasné, že bude beilgický reprezentační útočník potřebovat další dva týdny práce v posilovně, aby našel přijatelnou formu a především neriskoval obnovení zranění, které by v takovém případě hrozilo stopkou do konce sezóny. Hráč si vrchol letošního roku, světový šampionát, nebude chtít nechat ujít. Pokud bude zdravotně fit, odejde do Kataru na vrcholu své fotbalové zralosti. Riskuje ale nasazení bez zápasové kondice.

Přijme takovou výzvu nebo se po rozhovoru s lékaři, trenérem a svými nejbližšími rozhodne podobně jako Paul Pogba a do Kataru neodcestuje. Bylo by to bolestivé rozhodnutí, ale umožnilo by mu to pracovat na vyřešení problému s ohledem na nepříliš šťastně rozjetou sezónu Interu Milán, který svého korunního útočníka bude potřebovat od ledna více než kdy jindy.

Andrea Suttnerová / www.gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články