Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Přestupové spekulace: Alexander-Arnold je pod drobnohledem Barcelony, Ruize má v merku trojice gigantů

Ostatní - Přestupové spekulace: Alexander-Arnold je pod drobnohledem Barcelony, Ruize má v merku trojice gigantů

Přestupové spekulace: Alexander-Arnold je pod drobnohledem Barcelony, Ruize má v merku trojice gigantů © Goal.com - Barca ještě má co dělat, jestli skutečně chce Alexandra-Arnolda získat

1

Líbilo se

08.08. - BULVÁRNÍK Po světě se pomalu rozbíhají ligové soutěže a většina celků přechází z přípravného módu do soutěžního. To ale samozřejmě nic nemění na tom, že kluby i nadále mohou minimálně do konce srpna realizovat obchody. Média tak nepřestávají zásobovat veřejnost spekulacemi a my se společně pojďme podívat na výtah těch nejzajímavějších z uplynulého týdne.

Barca se zaměří Alexandra-Arnolda

Ačkoliv v médiích se neustále mluví o rostoucích ekonomických problémech Blaugranas, vedení klubu věří, že dosud neřeklo na přestupovém trhu své poslední slovo. Katalánci by rádi posílili na postu pravého obránce, kam by se náramně hodil Trent Alexander-Arnold. Liverpool ale rozhodně nebude souhlasit s připravovanou nabídkou v neúměrné hodnotě 67 miliónů liber. (Zdroj: The Sun)

Středopolař Neapole si vybírá mezi megakluby

Opravdu movití zájemci poletují kolem Fabiána Ruize. Na seznamu možných posil jej údajně má Paris Saint-Germain, Manchester United i Arsenal. Zatím nejaktivněji se však jeví v tomto pomyslném závodě PSG, které nehodlá čekat do příštího léta, kdy Ruizovi v Neapoli skončí smlouva. (Zdroj: Fabrizio Romano)

Fabián Ruiz si vybírá nového chlebodárce

Hudson-Odoi požádal o přestup, chce větší minutáž

Stále platí za jeden z nejsledovanějších talentů anglické kopané, nicméně místo v sestavě Chelsea dosud nastálo nenašel. Trenér Thomas Tuchel nyní dal zástupcům Calluma Hudsona-Odoie povolení, aby našli svému klientovi nové angažmá. Bayern Mnichov je znám dlouhodobým zájmem, na hostování se ptal rovněž Southampton nebo Borussia Dortmund. (Zdroj: 90min)

United má na radaru Arnautoviće

Forvard Marko Arnautović by dle dostupných zdrojů mohl zamířit zpátky na Ostrovy, kde už v minulosti působil ve Stoke City a posléze West Hamu United. Bologna již za často problémového rakouského reprezentanta obdržela nabídku v hodnotě 8 miliónů euro. U Red Devils by nejspíše zaujmul místo záložního útočníka. (Zdroj: The Athletic)

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, thesun.co.uk, 90min.com, theathletic.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
DeviI - 08.08. Odpovědět

Smajlík 2 V té Barceloně jsou snad ještě více najivni než v United

DeviI
Redsss - 08.08. Odpovědět

V tej Barcelone asi niečo fetuju ako pochopil by som keby chceli niekoho iného od nás ale Arnold určite nie a ešte za takú sumu Smajlík 2 Smajlík 2

Redsss

Za 80 ne no, ten by nešel za míň jak 120 aktuálně

Tomguncz1

80 v eurech samozřejmě Smajlík 1

Tomguncz1

aby sme za rok dva necitali clanky ako sa vedenie barcelony preratalo a znova neplackalo za Superligou Smajlík 1

martyy_98
Nejnovější články