Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Kabina Anglie ohromila fanoušky, když po vítězství v San Marinu na videu ze zákulisí viděli hromady krabic od pizzy

Ostatní - Kabina Anglie ohromila fanoušky, když po vítězství v San Marinu na videu ze zákulisí viděli hromady krabic od pizzy

Kabina Anglie ohromila fanoušky, když po vítězství v San Marinu na videu ze zákulisí viděli hromady krabic od pizzy © thesun.co.uk - Pro hráče Anglie bylo v šatně připraveno několik krabic pizzy

1

Líbilo se

16.11. - VIDEO Fanoušci byli ohromeni hromadami krabic od pizzy v anglické šatně po včerejší rekordní výhře 10:0 v San Marinu. Anglický šéf předával debutantům Aaronu Ramsdaleovi a Conoru Gallagherovi první vítězné reprezentační čepice, ale fanoušci si nemohli nevšimnout toho šíleného množství pizz.

Hromady pizzy lze spatřit na pozadí videa zveřejněného včera večer na oficiálním anglickém Instagramu, kde Gareth Southgate oslovuje své hráče.

Jeden fanoušek poznamenal: „Je to pro mě, nebo je to hromada krabic od pizzy pro kluky?“

Další přidal: „Spousta pizzy.“

Komik a bývalý moderátor Soccer AM Lloyd Griffith vtipně poznamenal: „Nějaké informace o pizze?"

Harry Kane zažil rekordní noc, když vstřelil svůj druhý anglický hattrick v řadě a zároveň se stal prvním hráčem, který vstřelil čtyři góly v jednom zápase od roku 1993.

Kane ale bude muset doufat, že nový šéf Spurs Antonio Conte si videa nevšimne, přičemž italský manažer týmu zakládá nová a přísná dietní pravidla.

Bývalý šéf Chelsea údajně zakázal v jídelně Spurs kečup a majonézu poté, co vyhodnotil, že jeho bojující tým má nadváhu.

Také se uvádí, že Conte rychle odstranil sendviče z nabídky a nařídil kuchařům, aby nevařili s olejem a máslem. Tvrdí se, že Conte věří, že nedostatečná kondice jeho týmu je klíčovým faktorem jeho špatné formy v této sezóně, přičemž klub byl po 11 zápasech v lize devátý.

Conte zavedl stejně přísný dietní a fitness režim v Chelsea, když v roce 2016 převzal vedení. Zakázal svým hráčům jíst pizzu a pít šumivé nápoje.

A jeho zákaz pamlsků dělal zázraky, když Ital ve své první sezóně dovedl Chelsea k ligovému titulu a získal cenu Premier League Manager of the Season.

Southgateovi hráči si včerejším triumfem zajistili kvalifikaci na příští rok na Mistrovství světa v Kataru a v kvalifikaci zůstali neporaženi, když vyhráli osmý ze svých deseti zápasů.

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
revei - 17.11. Odpovědět

Tenis - Kurzové sázky. Spolehlivé informace - www.vinexe.blogspot.cz

revei
Nejnovější články