Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Jakým luxusem se pyšný Cristiano Ronaldo? Podívejte se do jeho vozového parku i staveb

Ostatní - Jakým luxusem se pyšný Cristiano Ronaldo? Podívejte se do jeho vozového parku i staveb

Jakým luxusem se pyšný Cristiano Ronaldo? Podívejte se do jeho vozového parku i staveb  © thesun.co.uk - Cristiano Ronaldo patří k nejbohatším fotbalistům na planetě

2

Líbilo se

17.11. - BULVÁRNÍK Ikona Manchesteru United má domy a auta v hodnotě větší než 45 milionů liber. Od megasídla na Madeiře za 7 milionů liber a sportovního vozu Bugatti za 8,5 milionu liber až po skromný Mercedes za 14 000 liber. To ovšem není zdaleka všechno, hráč se pyšní mnohem vyšším nájetkem.

Odhaduje se, že bývalý útočník Realu Madrid a Juventusu má čisté jmění kolem 363 milionů liber.

A za celou svou kariéru údajně vydělal, utratil a investoval asi 789 milionů liber. Je to částka, která stačí na to, abyste vypustili do vesmíru raketoplán a ještě měli dost drobných na nákup soukromého letadla.

Nebo pokud ve vás takové věci nezanechají pocit nadprůměru, možná byste uvažovali o koupi Newcastlu za počátečních 300 milionů liber. Místo toho Ronaldo investoval do nemovitostí a své lásky k motorům.

To všechno vlastní člověk, který prožíval těžké dětství, kdy byl vyloučen ze školy a vyrůstal v zanedbané části Madridu s otcem alkoholikem.

Nyní je jeho „realitní portfolio“ oceněno na více než 23 milionů liber, doplněné o čtyřpatrový dům na Madeiře zakoupený v loňském roce.

Ronaldo, partnerka Georgina Rodriguez a jejich čtyři děti se odtud mohou vykoupat ve střešním bazénu a přitom se dívat na moře a představovat si život s dvojčaty, která Georgina čeká příští léto.

Po nástupu do United ze Sportingu Lisabon v roce 2003 koupil Ron sídlo za 3 miliony liber - samozřejmě včetně základních věcí jako je krytý bazén, kino, parní lázeň, posilovna a vířivka.

Cristiano Ronaldo can pop from his Cheshire mansion to these homes, just three of his real estate array, which is worth more than £23m

Od té doby přidal pod svá křídla byt v New Yorku, prázdninový dům vedle irské superstar UFC Conora McGregora v Marbelle a základnu v Turíně.

A daleko od toho, aby se o své sbírce ostýchal, znovu se vyšvihl, když se letos v září vrátil na Old Trafford.

Rychle vyměnil ten dům za 3 miliony liber za dům za 6 milionů liber v Cheshire, kdy kvůli bezpečnostním problémům a tvrzením, že ho chlupatí sousedé z farmy nechávali v noci spát.

Dá se však říci, že Ronaldovým neohromujícím výdajem je jedno z desíti vozů na světě Bugatti La Voiture Noire za 8,5 milionu liber.

Cristiano Ronaldo is thought to own three Bugattis, spearheaded by an £8.5m La Voiture Noire, of which only ten have been built

Kamil Zalabák / thesun.co.uk, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články