Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Vrátí se Jiří Pavlenka do Slavie? Pokud odejde Kolář, tak to nelze vyloučit

Ostatní - Vrátí se Jiří Pavlenka do Slavie? Pokud odejde Kolář, tak to nelze vyloučit

Vrátí se Jiří Pavlenka do Slavie? Pokud odejde Kolář, tak to nelze vyloučit © werder.de - Jiří Pavlenka

4

Líbilo se

23.05. - Slavia Praha za poslední čtyři roky získala již šestou trofej a po oslavách bude pro řadu hráčů nutné řešit možné odchody do zahraničí. Jaroslav Tvrdík už několikrát potvrdil, že mu chodí nabídky na nejvytěžovanější hráče a má strach z letního výprodeje. Mezi hlavního kandidáta na odchod patří brankařská jednička Ondřej Kolář, který se netají tím, že by si zahraniční angažmá rád vyzkoušel.

Sám Ondřej Kolář v nedávném rozhovoru řekl: „Samozřejmě je složitá doba, co se týče financí. Slavia má představu dostat za mě trošku víc peněz. Uvidíme, co přijde, nějaké kluby se samozřejmě ozývají, ale bude to na domluvě, aby ta nabídka byla zajímavá pro Slavii.“

Vzhledem k tomu, že šestadvacetiletý brankář umí plynule francouzsky, tak jako hlavní destinaci, kam by chtěl zavítat lze považovat OGC Nice. Česká média uvádí i další zájemce, jako West Ham, Valencii, či holandský Ajax Amsterodam.

Kdyby Kolář opravdu Slavii opustil, tak je jisté, že brankáři, kteří nyní působí ve Slavii ho nahradit nemůžou. Přemysl Kovář je na sklonku kariéry a Vágner se Stejskalem potřebují ještě sbírat zkušenosti. Proto lze spekulovat nad tím, jestli je možné, že by se vrátil z Brém devětadvacetiletý Jiří Pavlenka.

Ten odešel ze Slavie na konci sezóny 2016/2017 a v Německu si vedl více než dobře. Jednu chvíli ho německá média považovala za nejlepšího brankáře Bundesligy. Postupem času se ale jeho popularita snižovala a skončilo to tím, že jeho tým sestoupil z tamní nejvyšší soutěže.

Je známé, že Slavie udržuje dobré vztahy i s hráči, kteří již za pražský klub nehrají. Jako důkaz lze považovat, že na poslední zápas a titulové oslavy dorazí i Alex Král, Vladimír Coufal a Tomáš Souček, kteří tým před nedávnem opustili.

Pavlenka zažil nejnáročnější sezonu v kariéře. ‚Město žije fotbalem, sestup  by byl tragédie,´ říká o Brémách | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Tímto lze usoudit, že Pavlenka není se Slavií v kontaktu a možný přestup není v myšlenkách žádného ze zúčastněných.

Ovšem kdyby Pavlenka nabídku dostal, tak by ji nejspíše neodmítnul. Přece jenom je lepší hrát o titul v nejvyšší soutěži v Česku a do toho ještě Ligu mistrů, než hrát 2. Bundesligu v Německu.

Tato varianta sice není moc pravděpodobná, ale v českém fotbale se věci tak rychle mění, že se stoprocentní přesností nemůžeme říci, co se stane další den, natož pak v celém přestupovém období.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články