Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Tvrdým sestřelením Kúdely se Gareth Bale postaral o popularitu. Britští fanoušci mu píší pochvalné dopisy

Ostatní - Tvrdým sestřelením Kúdely se Gareth Bale postaral o popularitu. Britští fanoušci mu píší pochvalné dopisy

Tvrdým sestřelením Kúdely se Gareth Bale postaral o popularitu. Britští fanoušci mu píší pochvalné dopisy © thesun.co.uk - Gareth Bale v zápase proti Česku

3

Líbilo se

31.03. - VIDEO Původním plánem bylo, že Ondřej Kúdela nepoletí do Walesu, aby tam s českou reprezentací odehrál kvalifikační zápas o MS. Všechno se změnilo a Kúdela po boku ochranky individuálně na zápas odcestoval. Do zmiňovaného utkání nastoupil v základní sestavě a stal se obětí nebezpečného zákroku, který nebyl potrestán.

Hlavní rozhodčí z Rumunska Oliviu Hategan odřídil zápas bez vážnějších chyb. Jednu si ovšem neodpustil. Jedná se o situaci z konce druhého poločasu, kdy ve vzdušném souboji český Ondřej Kúdela dostal loktem do hlavy od Garetha Balea.

Za ostrý zákrok měl čtyřicetiletý rozhodčí, který je civilním povoláním lékař a medicínu vyučuje i v rodném Rumunsku na vysoké škole, udělit hráči Spurts minimálně žlutou kartu. Bohužel nejde pouze o karetní trest, my posuzujeme jinou věc.

Jde o to, že Gareth Bale už dopředu tušil, co chce udělat. Pouze čekal na vhodnou příležitost, tak aby to rumunský sudí nemohl vidět. Do karet mu hrálo i to, že na utkání chyběla technologie VARu, protože zpětně by se jakýkoliv nebezpečný zákrok mohl odhalit.

V úvahu připadala i karta červená, protože když vezmeme v potaz, za co se nechal zbytečně vyloučit Schick, tak v metru, který nastavil hlavní rozhodčí, by byl na červenou i zákrok Balea, i když Kúdelu neviděl.

Přesto si myslím, že loktem do souboje šel schválně a za faul, který způsobil je rád, tak jako většina ostrovních fanoušků, kteří Baleovi píší pochvalné komentáře. Na celou situaci se můžete podívat níže ve videu.

V pozápasovém rozhovoru Bale uvedl: „Vítězství jsme potřebovali. Soustředili jsme se, drželi se taktiky a vyhráli. Je to ohromný výsledek. Proti Belgii jsme nezačali nejlépe, takže bylo mimořádně důležité zvítězit. Ukázali jsme hodně srdce a touhy, abychom se vyrovnali fyzicky hodně vybavenému mužstvu."

Bale ocenil i trenéra Roba Page, který v roli hlavního kouče zastupuje Ryana Giggse.

Pro nás je důležité, že slavistický Ondřej Kúdela je v pořádku a po návratu do klubu se bude moci i nadále soustředit na předvádění výborných herních výkonů a doufat v to, že ho zase trenér Šilhavý povolá na další reprezentační sraz.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, youtube.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 01.04. Odpovědět

https://cs.wikipedia.org/wiki/White_trash Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

Wazz

...soudruh má vyšší teplotu než IQ Smajlík 2 Smajlík 2 Smajlík 2

TuffGong

Hlupák Bale. Fotbal už hrát neumí,tak musí nabrat popularitu jiným způsobem.

Newton_Heath
Wazz - 31.03. Odpovědět

co chceš po kreténech co si dobrovolně odhlasují brexit Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 13

Wazz

já právě myslel, že tam je jen 52 % debilů ... ale na twitteru to je jeden vedle druhýho

red_neck
Wazz - 31.03. Odpovědět

naštěstí u nás tihle idioti obsazují dno sněmovny pár procenty a dál se ani ve svých nejdivočejších snech nikdy nedostanou...na podzim ty volby snad konečně dopadnou dobře pokud se do nich nenasype jako minule pár rublů z východu aby se šlo Putlerovi potažmo čínskému stabilizátoru společnosti pěkně na ruku

Wazz

tohle je fakt neskutečně upřímná ukázka totální debility a vylízanosti britských fanoušků

red_neck
Reklama
Reklama
Nejnovější články