Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Mario Balotelli si našel nový klub. Do Anglie se kontroverzní Ital ale nevrátí

Ostatní - Mario Balotelli si našel nový klub. Do Anglie se kontroverzní Ital ale nevrátí

Mario Balotelli si našel nový klub. Do Anglie se kontroverzní Ital ale nevrátí © eurosport.com - Mario Balotelli

1

Líbilo se

21.11. - Mario Balotelli si po letním odchodu z Brescie zřejmě našel nový klub. Třicetiletý bývalý italský reprezentant tak ukončil zvěsti o svém možném návratu do Anglie, kde o někdejší hvězdu Manchesteru City a Liverpoolu jevilo zájem druholigové Barnsley.

Bývalý velký talent evropského fotbalu bude zkoušet štěstí v dalším klubu. Už třicetiletý útočník byl od léta po konci v italské Brescii volným hráčem a po dlouhém hledání nového klubu zdá se jeho kroky povedou do brazilského Vasco de Gama.

O hráče přitom usilovalo druholigové anglické Barnsley, jehož spolupředsedové Chien Lee a Paul Conway znají Balotelli ze společného působení v Nice, jenže velký návrat na Ostrovy se nekoná.

Bývalý útočník Manchesteru City a Liverpoolu, jenž se více než svými herními kvalitami proslavil v Anglii kontroverzemi, se měl dohodnout na spolupráci s brazilským Vasco de Gama.

„Mario Balotelli ve Vasco de Gama není sen, ale čirá realita,“ svěřil se sportovní ředitel klubu Fabio Cordella.

„Společně s jeho agentem Minem Raiolou se snažíme přivést do Brazílie jednoho z nejlepších hráčů světového fotbalu.“

„Mario je čím dál více přesvědčen o našem projektu a myšlenka přestupu do jedné z nejvíce fascinujících lig na světě jej naplňuje nadšením.“

Balotelli se proslavil během svého působení v Interu Milán pod vedením kouče Josého Mourinha jako jeden z nejtalentovanějších hráčů v Evropě, načež se v roce 2010 přesunul do Manchesteru City, se kterým v roce 2012 získal titul v Premier League.

Po krátkém působení v AC Milán se Balotelli vrátil do Anglie v dresu Liverpoolu, nedokázal se ale prosadit pod Brendanem Rodgersem ani Jürgenem Kloppem a klub jej poslal na hostování zpět do Milána.

Kontroverzní útočník poté absolvoval tři úspěšné sezóny v Nice a krátkodobé působení v Marseille a svém někdejším klubu Brescii, kde si ale nesedl s majitelem Massimem Cellinem. Tento měsíc trénoval s italským klubem ze čtvrté ligy Franciacortou.

Kam dál?

Vít Sedlák / dailymail.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
peeko83 - 22.11. Odpovědět

Mohl mít o dost lepčí kariéru, kdyby měl o kousek lepčí hlavu Smajlík 1

peeko83
Nejnovější články