Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Ostatní » Agent: Mario Balotelli má cenu 100 milionů eur. Jednáme s kluby z Anglie a Itálie

Ostatní - Agent: Mario Balotelli má cenu 100 milionů eur. Jednáme s kluby z Anglie a Itálie

Agent: Mario Balotelli má cenu 100 milionů eur. Jednáme s kluby z Anglie a Itálie © pasionfutbol.com - Mario Balotelli

2

Líbilo se

03.03. - Kontroverzní italský útočník Mario Balotelli se v letošní sezóně rozstřílel v dresu francouzského Nice a podle svého agenta Mina Raioly má momentálně cenu 100 milionů eur. Bývalý útočník Liverpoolu nebo Manchesteru City by se podle něj mohl brzy vrátit do Anglie či Itálie, jelikož mu v Nice po letošní sezóně vyprší smlouva.

Balotellimu zdá se odchod do ústraní prospěl, jelikož 27letý útočník momentálně zažívá jednu ze svých nejlepších sezón v kariéře, když v 29 utkáních ve všech soutěžích nastřílel již 21 gólů.

Balotelli má díky tomu podle slov svého agenta Mina Raioly v současné době cenu 100 milionů eur a přetahují se o něj velkokluby ze Serie A a Premier League. Raiola přiznal, že momentálně probíhají jednání s několika kluby, dopředu ale vyloučil, že by se jeho klient vracel do AC Milán.

„Mario je připraven vrátit se do Itálie. Je jedním z deseti nejlepších útočníků na světě a číslo jedna v Itálii,“ prohlásil Raiola pro RAI.

„Má cenu 100 milionů eur, ale bude volným hráčem, takže může být výhodným kaufem. Jednám s mnoha týmy z Anglie a Itálie. Mluvil jsem s Juventusem, AS Řím, Neapolí i Interem.“

Na dotaz, zda je ve hře i možný návrat do AC Milán, Raiola odpověděl: „Ne, protože je tam Mirabelli (sportovní ředitel) a já s ním nemohu mluvit. Nejsem na jeho úrovni.“

Balotelli ve své kariéře nastupoval za Inter Milán, Manchester City, AC Milán a Liverpool. Poslední angažmá v Premier League mu však nevyšlo podle představ a před dvěma lety se proto rozhodl odejít do francouzského Nice.

Kam dál?

Vít Sedlák / goal.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tojo největší chuj co běhá po hřišti frajírek

medvidekblue
- 03.03. Odpovědět

Smajlík 2 že nejlepší v itálii, asi by neměl brát drogy.

Ten to má v hlavě dobře propletené kokot Holandskotaliánský.

AVSuvorov
Nejnovější články