Zpět na » Ostatní » Maradona nabízí své služby Argentině: Budu klidně trénovat zadarmo

Maradona nabízí své služby Argentině: Budu klidně trénovat zadarmo

Maradona nabízí své služby Argentině: Budu klidně trénovat zadarmo © thesportbible.com - Diego Maradona

3

Líbilo se

09.07. - Letos byl na stadionech v Rusku jednoznačně největším fanouškem Argentiny. Se svými bujarými oslavami se stal hitem internetu. Nyní po nepřesvědčivých výkonech týmu kolem Lionela Messiho nabízí své manažerské dovednosti zdarma a volá po odvolání Jorge Sampaoliho. Byl by však Diego Maradona řešením situace, nebo by reprezentační výběr Argentiny poslal ještě více dolů?

Působení Argentiny na MS 2018 v Rusku fanoušky rozhodně nepřesvědčilo. Nejčastějšími otazníky bylo, zda volí Jorge Sampaoli správnou sestavu a jestli zvolená taktika může konkurovat těm nejlepším týmům na šampionátu. Ani v jednom případě pravděpodobně argentinský trenér nejednal úplně ideálně, jelikož se na jeho hlavu od prvního zápasu valila vlna kritiky. A třeba přiznat, že oprávněná, jelikož se tým kapitána Messiho měl dle fanoušků zařadit mezi největší favority mistrovství.

Pokud však fanoušci budou na něco vzpomínat, tak na “výkony” Diega Maradony v utkání s Nigérií, které rozhodla až hlavička Marcose Roja. V ten moment předvedla argentinská legenda, jak vypadají oslavy gólu, pokud se člověk příliš nekontroluje.Když se novináři Maradony zeptali, zda by se vrátil k týmu jako manažer, bez váhaní odpověděl: “Ano a trénoval bych zdarma. Neřekl bych si za to vůbec nic.”

“Všichni si myslí, že jsem šťasný, ale moje srdce je raněné.”

“Přál bych si, aby mi bůh dal sílu pro návrat na hřiště. Čas běží rychle pro každého. Dnes je mi 57 a musím sledovat, jak můj tým prohrává. Tým, o kterém si nemyslím, že byl jedním z nejlepších na MS. Cítím se z toho špatně. Vše, co jsem vybudoval, bylo tak snadno zničeno.”

Kam dál?

Redakce / thesportbible.com

Anketa

Měl by Diego Maradona trénovat Argentinu?

Ano (4)

Ano 36,4%

Ne (7)

Ne 63,6%
Celkový počet hlasů: 11
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články