Zpět na » Francie: Ligue 1 » Khephren Thuram: O talentovaného záložníka se přetahuje pět klubů

Khephren Thuram: O talentovaného záložníka se přetahuje pět klubů

Khephren Thuram: O talentovaného záložníka se přetahuje pět klubů © iconsport.photo - Francouzský zákožník Nice, Khephren Thuram

0

Líbilo se

23.09. - Mladý francouzský záložník, Khephren Thuram, na sebe díky působivým výkonům v Nice začíná přitahovat pozornost několika evropských klubů. V současné době má smlouvu do června 2025, což z něj dělá potenciální přestupový cíl pro mnoho zájemců, mezi které patří týmy z nejlepších evropských lig.

Talentovaný francouzský reprezentační záložník, Khephren Thuram, má za sebou vynikající vstup do sezóny v Ligue 1, což nezůstalo bez povšimnutí předních evropských klubů. Konkrétní zájem projevilo pět týmů, které Thurama zařadily na seznam svých potenciálních posil.

Mezi kvinteto zájemců o Thuramovy služby patří Paris Saint-Germain, Liverpool, Bayern Mnichov, Tottenham a Juventus. Každý z těchto týmů se chce o mladého záložníka ucházet, což slibuje tvrdý boj na přestupovém trhu a šroubování ceny.

Aby se podařilo Thurama některému z klubů získat, bude muset vynaložit značné úsilí v jednání, jelikož Nice naznačilo, že o svůj klenot nechce přijít. Thuram má ve francouzském týmu smlouvu do června 2025, tudíž má Nice stále dostatečný prostor na to, aby s hráčem prodloužilo smlouvu.

Syn legendy francouzského fotbalu, Liliana Thurama, začínal profesionální kariéru v AS Monaco, odkud v roce 2019 přestoupil do Nice. Od té doby stihl nastoupit do 142 oficiálních zápasů, připsal si osm branek a na jedenáct přihrál. Letos na jaře debutoval za seniorskou reprezentaci Francie a svou tržní cenu tím ještě navýšil. Konkurenční boj o Khephrena Thurama, který bude tvrdý, právě odstartoval a fanoušci doufají, že právě jejich tým z něj vyjde vítězně.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články