Zpět na » Francie: Ligue 1 » PSG se chce dohodnout na podpisu Ugarteho ze Sportingu Lisabon

Francie: Ligue 1 - PSG se chce dohodnout na podpisu Ugarteho ze Sportingu Lisabon

PSG se chce dohodnout na podpisu Ugarteho ze Sportingu Lisabon © iconsport.photo - Manuel Ugarte je hlavním cílem pro PSG

0

Líbilo se

25.05. - PSG do nové sezóny musí opět posílit. Posily do zálohy se moc nechytly a tak to vedení zkusí znovu. Hlavním cílem má být teprve 22letý reprezentant Uruguaye Manuel Ugarte, jenž obléká dres Sportingu Lisabon. Vedení s ním už dokonce jednalo o podmínkách smlouvy. Zájem je i z Premier League, ale vypadá to, že nadějný záložník se přeci jen upíše velkoklubu z Paříže.

Manuel Ugarte do Evrpy přišel v lednu 2021 z uruguayského klubu Fénix. Vybral si Portugalsko a zamířil do Famalicaa. V dresu tohoto malého ale ambiciózního celku zazářil a ohromil Portugalsko. Skvělý záložník. Strhl se o něj boj, který nakonec vyhrál Sporting Lisabon. Ten zaplatil 10 milionů eur. V minulé sezóně byl ve Sportingu náhradníkem. Přeci jen měl velkou konkurenci v podobě Matheuse Nunese. Ten ale v létě přestoupil do Wolves a Ugarte ho plynule nahradil a to opravdu skvěle. Prakticky se nezapisuje do statistik, ale je neskutečně dominantní.

Jeho potenciál opravdu říká, že z něj jednou může vyrůst jeden z vůbec nejlepších defenzivních štítů na světě. Je neuvěřitelně silný v osobních soubojích. Balóny odebírá čistě a ve stoje, ale hru umí i pořádně pritvrdit. Nezapře se v něm jihoamerická horká krev. V letošní sezóně portugalské ligy dostal už 11 žlutých karet. Zároveň to ale skvěle umí s balónem. Má výborný dribling a skvělou techniku. Dovolí si i opravdu drzé kličky, které mu vychází. Troufnu si tedy říct, že je hodně podobný právě Nunesovi, kterého ve Sportingu nahradil.

Sporting si ho vysoce cení, ale ví, že dlouho ho neudrží. Je mu stále jen 22 let a borci jako Nunes, Fernandes nebo aktuálně třeba Goncalves v klubu i přes dlouhý zájem vydrželi několik let. Bude ale čistě jen na Ugartem, co on bude chtít. Velký zájem o něj má PSG, které už mu dokonce nabídlo podmínky smlouvy a dále bude jednat se Sportingem. Na léto je Ugarte hlavním cílem pařížského klubu. Zájem je o něj ale i v Premier League, kde se spekuluje především o Liverpoolu. Bitva to o mladého Uruguayce bude hodně zajímavá.

David Suchý / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články