Sázkové kanceláře

Pokerstars Turnaje 2024– Novinky

Pokerstars je rozhodně absolutním fenoménem pokud jde o hraní online pokeru, nebo v oblasti spůortovních sázek. Českým hráčům je tento web také dostupný a co víc, přístup máte také k Pokerstars Turnaje sekci, kde si můžete zahrát o skutečně vysoké částky. V tomto článku se podíváme na typy turnajů a informace o pro pokerové turnaje na těchto stránkách.

5 rating
Pokerstars
  • Uvítací bonus 40 dolarů
  • VIP bonus klub
Navštivte stránku

Pokerstars turnaje pro všechny

Než začneme mluvit o turnajích o skutečné peníze, připomeneme také, že Pokerstars turnaje můžete vyzkoušet také v demo verzi. Takové turnaje nevyžadují skutečné peníze, protože používají tzv. playmoney. Na turnaje můžete využít také Pokerstars bonusový kód, který vám zajistí další bonusy a výhody.

Pokud si chcete zahrát o skutečné peníze, kliknutím na tlačítko Quick Seat si můžete vybrat a hned se posadit ke stolu. Tento proces probíhá ve třech krocích.

  • Vyberte si hru, limit nebo turnaj, kde chcete hrát.
  • Vyberte požadovanou variantu – např. fixní limit nebo bez limitu pro cash games nebo freeroll či satelit pro turnaje.
  • Vyberte si limit – mikro, nízký, střední nebo vysoký.

POKERSTARS

Turnaje s více stoly

Po mnoho let držela PokerStars titul absolutně největší online turnajové pokerové herny a stále pořádá jedny z největších a nejatraktivnějších online pokerových turnajů. Typy turnajů se samozřejmě liší a najdete zde velké turnaje pro profesionály, ale i menší turnaje, které stále přináší atraktivní výhry.

Nejenže PokerStars každoročně pořádá řadu populárních online pokerových sérií, jako jsou WCOOP a Micro Millions, ale může se také pochlubit masivním týdenním programem těch nejatraktivnějších pokerových turnajů.

Týdenní turnaje PokerStars

Ačkoli PokerStars pořádá různé typy turnajů a desítky denních pokerových turnajů na všech úrovních buyinů a ve všech typech her, jsou to právě týdenní turnaje, kterých se účastní nejvíce hráčů a které nabízejí největší prize pooly v online pokeru. Týdenní program se skládá ze série turnajů, které probíhají v sobotu a v neděli a jsou nazývány Saturday Lineup a Sunday Majors.

Mezi nejvíce populární patří Pokerstars turnaje Sunday Milion, který je největší pokerovou událostí pořádanou každý týden. Zajistěný pricepool je 1 milion dolarů. Buy-in si pořídíte každý víkend za 109 dolarů a můžete si vychutnat Texas Hold'em o skvělé výhry.

Týdenní turnaje PokerStars

Hlavní série Pokerstars turnaje

Vedle pravidelných denních a týdenních turnajů, které na PokerStars najdete v hojném počtu, hostí provozovatel také řadu sezónních sérií online pokerových turnajů, jako jsou WCOOP a SCOOP, které jsou považovány za největší události kalendářního roku v online pokeru.

World Championship of Online Poker (WCOOP)

WCOOP byl na PokerStars poprvé spuštěn v roce 2002 a PokerStars má stále obrovský úspěch s WCOOP, které pořádá každé září.

Na WCOOP je ve srovnání s ostatními online pokerovými sériemi nejlepší to, že se jedná o skutečný festival pokeru. Série nabízí turnaje ve všech hrách včetně Seven Card Stud, PLO, 2-7 Triple Draw, 8-Game a dalších.

Micro Millions

Série Pokerstars turnaje Micro Millions, kterou pořádá PokerStars pro hráče, kteří rádi hrají poker s nižšími sázkami, nabízí stejnou rozmanitost a neuvěřitelné prize pooly jako větší série, ale s menšími částkami v sázce.

Největší událostí Micro Millions v rámci každé série je Main Event, který nabízí neuvěřitelný prize pool 1 milionu dolarů, přičemž jako buy-in je vyžadováno pouhých 22 dolarů.

A co víc, hráči se mohou zúčastnit více než 100 různých turnajů s buyiny již od 0,55 USD a s prize pooly v řádech tisíců až desetitisíců dolarů. Pokud s online pokerovými turnaji začínáte, série Micro Millions Pokerstars turnaje je pro vás ideálním tréninkovým místem.

Pokerstars turnaje – každý si vybere!

Populární stránky Pokerstars skutečně přinášejí velký výběr možností pro všechny hráče, kteří se chtějí zapojit do hraní pokeru online a užít si adrenalin z živé hry s ostatními hráči. Týdenní i víkendové turnaje, velké události nebo třeba populární nedělní Sunday Million turnaj, stačí si vybrat dle vašich preferencí.

Dále zjistěte Pokerstars Recenze 2024.

Dne 3. ledna 2024
Napsal : Olga Dvořák

Olga je nejen vášnivou sledovačkou sportovních zápasů, ale především uznávanou expertkou na svět sázkových kanceláří a kasin. Její specialitou je poskytování komplexních a detailních informací o všem, co se týče sázkových bonusů, důkladných recenzí bookmakerů, procesů registrace a dalších klíčových aspektů sázkařského průmyslu. Olga má neobyčejný talent vysvětlovat složité podmínky bonusů a propagačních nabídek tak, aby byly srozumitelné i pro začátečníky. Její analýzy a recenze jsou vždy aktuální, precizní a naprosto objektivní, což čtenářům umožňuje učinit informovaná rozhodnutí. Olga také detailně popisuje procesy registrace u různých sázkových kanceláří a kasin, včetně kroků, které je třeba podniknout pro získání bonusů. S Olgou se dostanete k jádru každé sázkové nabídky a zjistíte, jaké jsou nejlepší možnosti pro vaše sázky a herní strategie.