Sázkové kanceláře

Mobilní Aplikace Pokerstars 2022 – stažení a tipy

Pokud rádi hrajete poker a vlastníte mobilní zařízení, ale ještě jste se do pokeru nepustili, na co ještě čekáte? Dnes se zdá, že každý významný provozovatel online pokeru a kasinových her nyní přichází s možností hraní z mobilu. Výjimkou není ani PokerStars, které vám přináší mobilní aplikace PokerStars.

Pokerstars Mobilní poker

Pokerstars mobilní poker – stažení aplikace

Klikněte na tlačítko pro stažení na stránce Pokerstars a v následném vyskakovacím okně vyberte možnost “Spustit”. Mobilní aplikace PokerStars se automaticky stáhne do vašeho telefonu a objeví se vám ikona na ploše. Tento proces může trvat několik minut. Pokud se zobrazí bezpečnostní varování, zvolte “Spustit”.

Po dokončení stahování musíte před pokračováním souhlasit s licenčními podmínkami PokerStars mobilní poker. Chcete-li spustit PokerStars, stačí po dokončení instalace se aplikace sama otevře. Nezapomeňte, že si musíte zvolit aplikaci vhodnou pro váš telefon. Vybrat si můžete z aplikací pokerstars cz android, nebo verzi pro iOS.

Vytvořte si účet u Pokerstars

Z prostředí mobilní aplikace Pokerstars můžete provést také vaši registraci a založit si tak účet. Pokerstars aplikace vás po prvním otevření vezme k přihlášení nebo registraci. Pokud jste nováček, musíte si založit účet. K tomu vám postačí uvedení osobních údajů, jako je adresa, jméno, příjmení, nebo váš e-mail. Založení účtu je rychlé a jednoduché a navíc během tohoto procesu můžete využít Pokerstars bonusový kód, který vám přinese skvělé bonusy a výhody.

Vytvořte si účet u Pokerstars

AKTIVOVAT BONUS POKERSTARS

Mobilní aplikace Pokerstars – sázky a mnohem víc

Co můžete čekat od pokerstars android? Jaké sázky můžete provést a jak zvládnete vklady nebo výběry? Přečtěte si další část článku

Sportovní sázení z Pokerstars aplikace

Protože si je Pokerstars dobře vědomo popularity online sázek, aktuálně přináší také možnost sázet na sporty.

Předzápasová nabídka Pokerstars obsahuje více než 30 sportů, od fotbalu a basketbalu až po cyklistiku a politiku. Ve fotbale nejsou kurzy příliš konkurenční, ale najdete zde více než 200 trhů, včetně karet, rohů a několika asijských handicapů. K dispozici je také několik speciálních sázek, například na celkový počet střel, přihrávek a ofsajdů. Basketbalová výhra činí více než 95 % a vsadit si můžete na několik alternativních handicapů a speciálních sázek na hráče. V tenise je k dispozici více než 15 možností sázek, například Správné skóre a Vyhrát alespoň 1 set.

Jak provedete sázky a co je dobré vědět?

Pokerstars mobilní aplikace nabízí více než 8 000 událostí měsíčně a průměrnou výplatu 93 %. Díky rychlým trhům ve fotbale si sázkaři mohou vsadit na gól, roh nebo ofsajd v několika následujících minutách zápasu.

V basketbalu a tenise si můžete vsadit na alternativní body nad/pod a na vítěze příští čtvrtiny/setu. K dispozici jsou také některé funkce. Cash Out lze využít jak plně, tak částečně až do konce zápasu. Kromě toho můžete pomocí funkce Vyžádat sázku požádat bookmakera o kurz na trh, který se v sázkové kanceláři neobjevuje.

Mobilní pokladna Pokerstars – vaše vklady a výběry

V naší recenzi mobilní aplikace PokerStars jsme zjistili, že na této stránce nechybí žádné bankovní možnosti, což je přesně to, co byste očekávali vzhledem k tomu, že její hráči pocházejí z celého světa. Většinu z těchto metod lze použít jak pro vklady, tak pro výběry. Pro vaše větší pohodlí můžete provádět bankovní operace přímo z mobilní aplikace.

Limity vkladů se liší v závislosti na účtu a způsobu vkladu. Pokud chcete, mobilní aplikace Pokerstars umožňuje také omezit vlastní týdenní limity vkladů. Výběry jsou obvykle zpracovány do 72 hodin, poté se doba, po kterou jsou peníze k dispozici, liší, ale u většiny metod je to do 3 až 10 pracovních dnů. Bez ohledu na bankovní metodu máte díky pokročilé šifrovací technologii jistotu, že všechny vaše osobní údaje a finanční transakce jsou zcela chráněny.

Mobilní aplikace Pokerstars

Dále zjistěte Pokerstars Turnaje .

Design a používání aplikace

Mobilní aplikace Pokerstars je co se týče designu a kvality na nejvyšší úrovni. Abyste si mohli vychutnat nerušený zážitek z pokerstars mobilní poker nebo třeba živého sázení, potřebujete samozřejmě prvotrřídně zpracovanou aplikaci, což se zde povedlo na jedničku.

V aplikaci vše běží tak jak má, rychlé načítání her, zápasů, ale také přehlednost a design kopírující stránky Pokerstars, přidávají aplikaci na uživatelské přívětivosti. V aplikaci se rychle zorientujete a zvyknete si skutečně bez problémů, i pokud jste nováček.

Silné a slabé stránky Pokerstarts aplikace

Abyste si nemysleli, že se zaměřumeme pouze na pozitiva, připravili jsme si pro vás před závěrečným shrnutím také přehled pozitivních a negativních aspketů těchto stránek.

Výhody Nevýhody

✅Možnost vyžádat si sázku

❌Menší nabídka asijských handicapů

✅Podpora pro zákazníky 24/7

❌Chybá funkce Bet Builder

✅Velký výběr platebních metod

❌Nemá bonusy pro mnoho

Závěrečné hodnocení Pokerstars

Pokerstars nabízí skutečně neomezené možnosti zábavy. Od pokeru, po sportovní sázky a velký výběr dalších událostí, na které můžete sázet. Aplikaci po stránce funkčnosti a provedení není co vytknout. Design i zpracování se povedlo na jedničku a v aplikaci se můžete registrovat, nebo provádět vklady a výběry s velkým počtem platebních možností. Mezi menší nedostatky patří například absence funkce Bet Builder, menší výběr asijských handicapů, nebo omezené bonusy pro některé země. I přesto je Pokerstars aplikace jednou z nejlepších na českém trhu a rozhodně doporučujeme její stažení pro větší komfort sázení.

On 2nd Červen 2022