Zpět na » 1. Bundesliga » Němci bez tří záložníků

Němci bez tří záložníků

0

Líbilo se

10.10. - Trenérovi německého národního týmu Joachimu Löwovi vypadli z nominace hned tři záložníci: Tim Borowski z Brém, Bernd Schneider z Leverkusenu a Roberto Hilbert ze Stuttgartu.

Borowski má problémy se zády, Schneider s kolenem, Hilbert s kotníkem. Generální manažer týmu Oliver Bierhoff ale na středeční tiskové konferenci prohlásil, že v nominaci už nepřibudou žádná nová jména.

"Máme v kádru dost hráčů, kteří mohou zraněné nahradit", uvedl Bierhoff.

Německu stačí jeden bod k tomu, aby se definitivně probojovalo na EURO. První pokus podstoupí Německo 13. 10. v Dublinu proti reprezentaci Irska, 17. 10. se v Mnichově střetnou Němci s českou reprezentací.

Do výběru se vrátili po zranění Fritz, Frings a Gomez, naopak k dispozici nejsou Ballack, Klose, Lahm, Hitzlsperger a Pander.

"Chceme se kvalifikovat do Rakouska a Ĺ výcarska tak rychle, jak to jen půjde. V následujících dvou střetnutích je proto základním úkolem zisk jednoho bodu, který ještě k jistotě postupu potřebujeme", říká Joachim Löw, který má zatím na lavičce Německa skvělou bilanci: 12 vítězství, 1 remíza, 1 prohra.

Aleš Dvořáček / fotbalportal.cz, SITA

Nejnovější články