Zpět na » 1. Bundesliga » Jadon Sancho má za sebou vítězný návrat do Dortmundu. Na výhře se podílel asistencí

Jadon Sancho má za sebou vítězný návrat do Dortmundu. Na výhře se podílel asistencí

Jadon Sancho má za sebou vítězný návrat do Dortmundu. Na výhře se podílel asistencí © iconsport.photo - Jadon Sancho

0

Líbilo se

13.01. - 140 dní trvalo, než se po separaci od týmu v Manchesteru United dostal Jadon Sancho do zápasu. Nulový čas na aklimatizaci? On ho nepotřebuje. V Borussii Dortmund se stal hvězdou, jakou je nyní. Dnes se dostal do hry s Darmstadtem a ihned asistencí na Marca Reuse pomohl k výhře BVB 3:0. Doufejme tedy, že konečně zase uvidíme starého dobrého Sancha.

Z Manchesteru City do Německa odcházel jako neskutečně talentované, ale trochu problémové dítě. Jeho komplikovanou povahu ale dokonale zastínilo to, co předváděl na hřišti. V dresu Borussie Dortmund se mladý Angličan stal jednou z největších hvězd Bundesligy, a to ještě jako teenager. Jeho cenovka rostla do nebeských výšin a vypadalo to, že s jeho příchodem Manchester United dostane megastar na spoustu dalších let. Nestalo se tak. Erik ten Hag ho ve druhé sezóně nezachránil, ba naopak. Sancho je další hvězdou, kterou nizozemský trenér odstřelil.

Poslední měsíce dokonce Sancho ani neměl dovoleno se v tréninkovém centru střetávat se svými spoluhráči ani jen na obědě. Šílená věc. Sancho hozen přes palubu. Ano, zase jsme u jeho komplikované povahy, ale takovéhle zacházení vám tuplem nic nepřidá na psychické pohodě, která u Sancha nebyla ani předtím. Bylo tak jasné, že v zimě Sancho z Old Trafford odejde. Zájem byl údajně z Itálie nebo dokonce Saudské Arábie. Do hry se ale vložila i Borussia Dortmund. A rychle se to dopeklo, dnes už je Sancho v rámci hostování zase hráčem BVB.

Fanoušky vyloženě dojímala videa, na nichž se Sancho znovushledal s Marcem Reusem. Sancho se zase může v klubu cítit jako doma. Edin Terzič ho na lavičku posadil hned v zápase s Darmstadtem. V prvním poločase skóre otevřel Brandt. V tom druhém pak v 55. minutě na trávník vyběhl Sancho právě s Marcem Reusem. Trvalo 22 minut, než Sancho předkládal balón Reusovi před prázdnou branku. Návrat jak má být. V závěru pojistku přidal Moukoko. Není pochyb o tom, že Sanchův návrat je výhrou pro všechny strany. Snad se dokáže restartovat.

Marco Reus a Jadon Sancho

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články