Zpět na » 1. Bundesliga » Erling Haaland se během 14 dnů rozhodne o své budoucnosti. Kdo je největším favoritem na jeho podpis?

1. Bundesliga - Erling Haaland se během 14 dnů rozhodne o své budoucnosti. Kdo je největším favoritem na jeho podpis?

Erling Haaland se během 14 dnů rozhodne o své budoucnosti. Kdo je největším favoritem na jeho podpis? © mibundesliga.com - Erling Haaland

2

Líbilo se

12.01. - Norský útočník Erling Haaland se během příštích čtrnácti dnů sejde s vedením Borussie Dortmund, aby jej informoval o svém rozhodnutí ohledně další budoucnosti. O 21letého kanonýra jeví velký zájem Manchester City, který drží trumfy ohledně Haalandova možného letního přesunu do Premier League.

Velmi důležitým faktorem, který bude hrát roli v další budoucnosti Haalandova působení v Dortmundu, je klauzule o jeho uvolnění ve výši 64 milionů liber, která začne platit po letošní sezóně a na kterou si brousí zuby řada předních evropských klubů.

Ředitel Dortmundu Sebastian Kehl minulý týden přiznal, že by si v příštích týdnech rád sedl s Haalandem, přičemž dodal: „Bylo by dobré, kdyby se rozhodnutí netáhlo věčně.“

Haalandův agent Mino Raiola už před měsícem připustil, že existuje velká šance, že jeho klient na konci sezóny z Borussie odejde a jako jednu z možných destinací uvedl Manchester City.

„Bude moci a také udělá další krok,“ přiznal Raiola pro SPORT1. „Bayern, Real, Barcelona, City - to vše jsou velké kluby, do kterých může jít. City během posledních pár let vyhrálo pět titulů, což je mnohem více, než United.“

Na otázku ohledně Haalandova možného přestupu do Manchesteru City ale naopak nechtěl odpovídat manažer Pep Guardiola. „Další otázka. Na tohle se mě neptejte. Nebudu odpovídat,“ prohlásil.

Manchester City nicméně vidí mladého norského střelce jako svoji vysněnou posilu do útoku, která nahradí nejlepšího střelce klubu všech dob Sergia Agüera, zvláště poté, co se mu loni nepodařilo přivést Harryho Kanea z Tottenhamu.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Chceš sex, přijď za mnou -> https://simplydating.site Smajlík 17

Hanna1994
Související odkazy
Nejnovější články