Zpět na » 1. Bundesliga » Schaaf potěšen výhrou

1. Bundesliga - Schaaf potěšen výhrou

Schaaf potěšen výhrou © skysports.com - Thomas Schaaf

0

Líbilo se

02.12. - Trenér Werderu Brémy Thomas Schaaf může být nyní skutečně spokojený. Jeho tým přímo září, jak na domácí scéně, tak i na té evropské. Poté co Brémy porazily v průběhu týdne Real Madrid 3:2, smlsly si ve včerejším zápase i na třetím Hamburku 2:1 a dostali se tak minimálně do dneška na první místo před Bayern.

Werder se dostal velmi rychlé dovedení zásluhou kanonýra Sanoga, ovšem Hamburku se podařilo po dvaceti minutách hry druhého poločasu vyrovnat díky záložníkovi Rafaelu van der Vaartovi. Konečnou podobu výsledku dal v 64. minutě s přispěním hostujícího stopera Kompanyho vysoký obránce Petri Pasanen.

„Tvrdě jsme pracovali, a proto jsme vyhráli. Bylo to velmi zajímavé derby, ve kterém můj tým předvedl líbivý fotbal a zaslouženě vyhrál,“ prozradil Schaaf po zápase. "Velmi mě těší vše čeho jsme tento týden dosáhli,“ dodal holandský kouč.

To protějšek Huub Stevens litoval pomalého vstupu jeho svěřenců do utkání. „Těžké jsme si to udělali sami, od začátku jsme totiž nechali hrát Werder a skončilo to gólem v naši síti. Toto byl bundesligový zápas té vůbec nejvyšší kvality. Brémy ale rozhodně nebyly jasně lepším týmem, měly akorát více štěstí,“ poznamenal Stevens.

Kam dál?

Tomáš Honajzer / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Richie - 03.12. Odpovědět

Konečně si lidé, jako je pan Luhový, který před měsícem na ČT2 během Ligy mistrů, když měl Werder zraněných 6 hráčů základní sestavy, blábolil cosi o průměrném typicky německém klubu, který vyletí jednu sezonu, atd., uvědomili, že Brémy jsou vynikající stálicí německého fotbalu, s nepříliš udivujícími finančními možnostmi patří do širší špičky evropských klubů, mají výsledky a hlavně hrají opravdu (na německé poměry tuplem) výborný fotbal!!!

Richie
Richie - 03.12. Odpovědět

A to ještě stále nenastoupili hráči jako je Frings, Borowski, Fritz nebo Wiese.

Richie
klasnic - 03.12. Odpovědět

jj , vazne dobry match :)

klasnic
rocker - 02.12. Odpovědět

no to proste slager Smajlík 1

Výborný zápas,klobouk dolů před oběma týmy,které po náročných zápasech v evropských pohárech uprostřed týdne předvedli fotbalové galapředstavení.Asi by slušela remíza,Werder byl ale šťastnější. Diego a van der Vaart jsou skutečné persony v týmech,včera ale podali maximum všichni hráči,co byli na hřišti.

myšmaš
Související odkazy
Nejnovější články