Zpět na » 1. Bundesliga » Chelsea, Manchester United nebo Bayern Mnichov? Německý zázrak Kai Havertz rozhodl o svém dalším klubu

1. Bundesliga - Chelsea, Manchester United nebo Bayern Mnichov? Německý zázrak Kai Havertz rozhodl o svém dalším klubu

Chelsea, Manchester United nebo Bayern Mnichov? Německý zázrak Kai Havertz rozhodl o svém dalším klubu © football.co.uk - Kai Havertz

3

Líbilo se

09.04. - VIDEO Záložník Bayeru Leverkusen Kai Havertz je díky svým skvělým výkonům už dlouhé měsíce spojován s přestupem do některého z evropských velkoklubů, mezi kterými jsou celky jako Chelsea, Bayern Mnichov, Liverpool nebo Manchester United. Podle informací televizní stanice Sky Germany se však německý reprezentant už rozhodl, kam v létě povedou jeho další kroky.

Stále teprve dvacetiletý záložník Leverkusenu Kai Havertz je už nyní považován za budoucí megastar světového fotbalu. Výrazněji přitom na sebe upozornil už v loňské sezóně, kdy si 20 góly a sedmi asistencemi v dresu Bayeru vysloužil i místo v německé reprezentaci.

Přestože v letošní sezóně zatím na podobná čísla nedosáhl, patří mezi klíčové hráče Leverkusenu a dá se očekávat, že v brzké době zamíří do některého z větších klubů. A podle televizní stanice Sky se Havertz už rozhodl, že tím klubem bude Bayern Mnichov.

Podle Sky Germany chystá kouč Dieter Flick v létě výraznou přestavbu Bayernu Mnichov a Havertze si vybral jako ideální posilu pro dlouhodobou budoucnost bavorského velkoklubu.

Leverkusen si je však dobře vědom toho, jaký klenot má v týmu a údajně nepůjde s cenou hráče pod 100 milionů liber, přestože samotný generální ředitel Bundesligy Christian Seifert nedávno připustil, že letní přestupové okno by se mohlo vinou pandemie koronaviru “zhroutit“.

Kromě Bayernu Mnichov hráče v posledních měsících sledovali například zástupci Chelsea, Liverpoolu, Manchesteru United nebo Tottenhamu Hotspur. Havertz má v Leverkusenu smlouvu do roku 2022.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články