Zpět na » 1. Bundesliga » Německá fotbalová Bundesliga se vysílá opět v Česku

1. Bundesliga - Německá fotbalová Bundesliga se vysílá opět v Česku

Německá fotbalová Bundesliga se vysílá opět v Česku © thesun - Robert Lewandowski

0

Líbilo se

07.03. - Český televizní operátor DIGI CZ, provozovatel satelitní i internetové televize DIGI TV, získal exkluzivní práva na vysílání německé fotbalové Bundesligy pro současnou a následující 3 sezóny až do roku 2021. Fotbaloví fanoušci tak na území České republiky budou moci sledovat další špičkové týmy a hráče z německé nejvyšší soutěže.

Vysílání přímých přenosů na DIGI TV odstartuje už tuto neděli v 18 hodin atraktivním zápasem mezi třetí Borusií Dortmund a čtvrtým Eintrachtem Frankfurt. V 17:30 začne na DIGI Sport 2 HD předzápasové studio s hostem, bývalým slovenským reprezentantem Miroslavem Karhanem, který v nejvyšší německé soutěži odehrál přes 200 zápasů.

„Hned v pondělí nabídneme velkou bitvu o záchranu mezi Werderem Brémy a Kozly z FC Köln, ve které uvidíme také české zastoupení. Na soupisce Werderu Brémy jsou Jaroslav Drobný, Theodor Gebre Selassie a také skvělý brankář Jiří Pavlenka. Zápas vysíláme od 20:30 na DIGI Sport 3 HD,“ uvedl Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ.

Přenosy z Bundesligy budou diváci moci sledovat v HD kvalitě na stanicích DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD. Obě sportovní stanice jsou součástí sportovních balíčků DIGI TV - doplňkového balíčku SPORT a samostatného balíčku SPORT PLUS.

DIGI TV je na českém trhu etablovaná jako satelitní televize a televize přes internet s kvalitním a exkluzivním sportovním obsahem, jakým jsou například fotbalové zápasy anglické Premier League, španělské La Ligy, tenisové turnaje ATP apod. „Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme zájem našich sportovních fanoušků a snažíme se přinášet program podle jejich přání,“ vysvětlil Vladimír Rusnák. „Na českém televizním trhu od loňského podzimu Bundesliga chyběla. V nedávném diváckém průzkumu jsme si ověřili silný zájem našich diváků o německou fotbalovou ligu a jsme rádi, že jejím příznivcům žádané fotbalové přenosy nyní můžeme skutečně poskytnout,“ dodal k zakoupení exkluzivních vysílacích práv Vladimír Rusnák.

Bundesliga je dalším fotbalovým bonbónkem a spolu s anglickou Premier League a španělskou La Ligou na DIGI TV přináší českým divákům skvělé zážitky z nejlepších ligových soutěží v Evropě.


O DIGI CZ
Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize a televize přes internet pod obchodní značkou DIGI TV. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Redakce / cz.digi.tv

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Norrmen - 08.03. Odpovědět

A jak to bude na příští sezóny s PL ? Neví někdo ?

Norrmen
Lazar - 08.03. Odpovědět

PL by měli mít ještě příští sezónu pod smlouvou a pak se uvidí...

Lazar
Lazar - 07.03. Odpovědět

No hlavně aby si udrželi La Ligu...jinak mě pěkně naserou Smajlík 10

Lazar
eldZii - 07.03. Odpovědět

Smajlík 2 jo no Smajlík 2

eldZii
Reklama
Reklama
Nejnovější články