Zpět na » 1. Bundesliga » Rummenigge: Nespokojenost uklidní výhra

1. Bundesliga - Rummenigge: Nespokojenost uklidní výhra

Rummenigge: Nespokojenost uklidní výhra © -

0

Líbilo se

23.11. - Reprezentační přestávka přišla Bayernu vhod. Tým okolo trenéra Hitzfelda nevyhrál již tři zápasy v řadě a podle předsedy Karl-Heinze Rummeniggeho uspokojí fanoušky jedině vítězství ze zápasu s Wolfsburgem. Ten sehraje Mnichov zítra od 15:30.

„Doufám, že vyhraje a umlčíme tak všechny naše kritiky,“ řekl Rummenigge. Bayern se snažil během minulých dnů uklidnit pobouřené fanoušky diskuzemi o historii Bayernu společně se slavným manažerem Uli Hoenesem.

„Věřím, že se naší fanoušci neotočí k nám zády, jelikož hráči jejich podporu potřebují. Koneckonců, ne každý vždy zažívá povedené období,“ pokračoval Rummenigge. „Potřebujeme získat tři body, protože jedině tak zůstane na vrcholu, případně svůj náskok ještě zvýšíme. Naším prvním cílem pro tuto sezónu bylo být po podzimu na prvním mstě a abychom tento cíl splnili, musíme v sobotu vyhrát.“

Zvláštní chuť bude mít střetnutí Bayernu s Wolfsburgem pro hostujícího trenéra Felixe Magatha, který ještě v zimě působil jako trenér právě bavorského velkoklubu. Ovšem kvůli neuspokojivým výsledkům byl vyhozen a nahrazen současný koučem Ottmarem Hitzfeldem.

„Měl jsem a stále mám s Felixem velmi dobrý vztah, tímto bych ho chtěl pozdravit,“ vzkázal přes média Rummenigge. „Nicméně, nyní ho chceme porazit, a to i přesto, že Wolfsburg má dobrý tým s dobrým koučem,“ dodal.

Tomáš Honajzer / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články