Zpět na » 1. Bundesliga » Van der Vaart znovu zraněn

1. Bundesliga - Van der Vaart znovu zraněn

0

Líbilo se

27.03. - Rafael van der Vaart se po podzimním dlouhodobém zranění ukazoval ve výtečné formě, góly střílel i připravoval, ale v reprezentačním utkání proti Rumunsku se opět zranil. Není to sice moc vážné, ale jeho start v nedělním zápase proti Wolfsburgu je ohrožen.

Hamburger SV se v této sezoně potýká s velkou marodkou a zdá se, že tomu stále není konec. I když se někteří hráči vrací do sestavy, persony jako Juan Pablo Sorín, Guy Demel, nebo Vincent Kompany toho moc neodehrály.

Van der Vaart začal stabilně hrát až na jaře a dařilo se mu parádně. Ĺ est branek, to je nejvíc v týmu a se čtyřmi asistencemi se dělí s Piotrem Trochowskim o pozici nejlepšího přihrávače. Tým táhl a vhodně se doplňoval s Ivicou Oličem v útoku HSV.

Jenže v zápase Nizozemsko - Rumunsko, které skončilo remízou 0:0, se v posledních minutách zápasu zranil a stěžoval si na nepříjemné bolesti v lýtku. Po konzultaci s holandským trenérem Marco van Bastenem odjel zpátky do Hamburgu, kde se bude léčit. Ze středečního zápasu proti Slovinsku je omluven.

Jestli nastoupí v neděli doma proti Wolfsburgu, není vůbec jisté. "Udělám vše pro to, abych mohl před našimi fanoušky proti VfL hrát," řekl van der Vaart.

Jakub Sitek / hsv.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články