Zpět na » 1. Bundesliga » Schlaudraff odmítl Hannover

1. Bundesliga - Schlaudraff odmítl Hannover

Schlaudraff odmítl Hannover © -

0

Líbilo se

13.11. - Janu Schlaudraffovi zřejmě vůbec nevadí, že v Bayernu téměř vůbec nehraje, jinak by asi neodmítl velmi lukrativní nabídku Hannoveru, kde by se navíc potkal se svým bývalým koučem Dieterem Heckingem.

Hannnover chtěl získat Schlaudraffa v průběhu zimního přestupového na jednoroční hostování, německý reprezentant však tuto variantu urychleně zamítl. A to i přesto, že nehraje pravidelně, je považován až za čtvrtého útočníka a trápí se.

Nicméně trenér Dieter Heckingen potvrdil, že se Schlaudraffem skutečně mluvil, a ten raději bude bojovat o místo v Bayernu než by odešel na hostování do Hannoveru. „Nevím co se stane tuto zimu, ovšem Jan chce zůstat v Mnichově a nechce odcházet jinam. Nabídl jsem mu pomocnou ruku, ale když odmítá, nic s tím nenadělám. Musím však říct, že mu tak trochu rozumím.

Schlaudraff byl původně záložník a útočníkem se stal až v roce 2005, kdy Alemania Cáchy nutně potřebovala hráče, jenž bude schopný střílet góly. Za dvě sezóny v nynějším týmu Luboše Pecky nastřílel celkem 18 branek a během letošního léta přestoupil právě do Bayernu za 1,2 miliónů eur.

Tomáš Honajzer / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
pepinho - 14.11. Odpovědět

Udělal dobře.Chce vyhrávat a chce být v nejlepším týmu na světě. Proto je v Bayernu

pepinho
Lord - 13.11. Odpovědět

skoda ze nehraje ale v bayernu sou lepsi ...

Lord

On si zaslouží hrát, ale v Bayernu asi těžko.

sd. Kančík BLACK
Nejnovější články