Zpět na » 1. Bundesliga » Raúl radí Draxlerovi, aby přestoupil do Realu Madrid

Raúl radí Draxlerovi, aby přestoupil do Realu Madrid

Raúl radí Draxlerovi, aby přestoupil do Realu Madrid © spox.com - Julian Draxler a Raúl ještě za společného působení v Schalke

2

Líbilo se

29.07. - Ikona Realu Madrid Raúl má na adresu Juliana Draxlera jen slova chvály a doufá, že jeho bývalý spoluhráč z působení v Německu jednou přestoupí na Santiago Bernabeu.

Raúl González je přesvědčen, že má německý reprezentant před sebou velkou budoucnost a domnívá se, že během dvou let bude hvězda Schalke 04 připravena na odchod do klubu jako je například Real Madrid.

V posledních měsících byl 19letý Draxler spojován s kluby jako Chelsea, Juventus, Manchester City či právě Real Madrid, Draxler ale zatím zůstává v Gelsenkirchenu, kde nedávno prodloužil smlouvu do roku 2018.

Raúl ovšem nepochybuje, že Draxler časem přestoupí do jednoho z nejlepších klubů na světě, navíc by španělská legenda ráda viděla mladého Němce v dresu Realu Madrid.

"Julian má před sebou skvělou budoucnost. Očekávám, že do dvou let opustí Bundesligu a přestoupí do Anglie či Španělska," prohlásil historicky nejlepší střelec Ligy mistrů.

"Pochopitelně bych byl radši, kdyby se připojil k Los Blancos než k Barceloně. Chtěl bych mu totiž dále pomáhat a radit mu."

Julian Draxler, jenž prošel mládežnickou akademií Schalke, nastoupil v modrém dresu k více než stovce zápasů, ve kterých nastřílel 19 branek.

Kam dál?

Petr Marek / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články