Zpět na » 1. Bundesliga » Juventus sleduje záložníky Werderu Brémy

Juventus sleduje záložníky Werderu Brémy

0

Líbilo se

26.10. - Juventus potvrdil, že sleduje tři záložníky Werderu Brémy a rád by je získal během letního přestupového období. Konkrétně se jedná o Diega, Daniela Jensena a Tima Borowského.

Právě kvůli této trojici byli přítomni skauti Bianconeri na zápase Werderu proti Laziu, který se odehrál během středy na Weserstadionu.

27letý Borowski je považován za nového Michaela Ballacka a díky svým fyzickým proporcím (194 cm a 84 kg) také za jednoho z nejžádanějších záložníků světa. Dánský reprezentant Daniel Jensen je pouze o rok starší než Borowski a i přesto, že první zápas za svou zemi odehrál už v roce 2002, má nyní na kontě teprve 34 startů. Této dvojici končí po letošní sezóně smlouva, čehož by Juventus velmi rád využil a získal je zadarmo.

Posledním sledovaným je zřejmě nejtalentovanější záložník světa Diego, který nedávno prodloužil s Brémy smlouvu, což znamená, že by Juventus musel dát za něj pořádný balík peněz. Ovšem bývalá hvězda Santosu zároveň přiznala, že by si ráda jednou zahrála v Serii A, jenže nejraději za AS Řím. „Přál bych si dostat jednou příležitost zahrát si v Itálii a nejlépe dresem AS Řím na sobě, jelikož právě oni předvádějí excelentní fotbal a mají můj obdiv,“ prozradil Diego na začátku týdne.

Tomáš Honajzer / goal.com

Nejnovější články