Zpět na » 1. Bundesliga » Löw dostal novou smlouvu

Löw dostal novou smlouvu

0

Líbilo se

27.10. - Trenér Joachim Löw oslavil postup Německa na EURO 2008 podpisem nové dlouhodobé smlouvy, který by ho měla udržet u kormidla reprezentace naších západních sousedů minimálně až do roku 2010.

„Jsem velmi potěšen, že budu moct pokračovat u svého mužstva další roky,“ řekl Löw po zasedání německé fotbalové asociace. „Naším cílem bude opět dál rozvíjet tým, ale také fotbal jako takový.“

Ovšem Löw není jediný, kdo dostal novou smlouvu. Do roku 2010 by měl u reprezentace zůstat i asistent Hans-Dieter Flick a trenér brankářů Andreas Köpke.

Bývalý asistent Jurgena Klisnsmanna zatím s Německem na evropské scéně přímo září. Nejenom, že vyhrál 12 utkání ze 16 a prohrál pouze dvě, ale nastřílel 44 branek, zatímco jen 11 inkasoval.

Mezitím novou smlouvu až do roku 2013 obdržela také trenérka ženské reprezentace Silvia Neid, která se svými svěřenkyněmi získala před měsícem na MS stříbrné medaile. „Velmi mě potěšilo, že jak Löw, tak i Silvia Neid nové smlouvy přijali, jelikož právě oni jsou ti praví,“ prohlásil prezident DFB Dr. Theo Zwanziger.

Tomáš Honajzer / goal.com

Nejnovější články