Zpět na » 1. Bundesliga » Hitzfeld může očekávat novou smlouvu

1. Bundesliga - Hitzfeld může očekávat novou smlouvu

0

Líbilo se

29.09. - Bývalý hráč a nyní ředitel Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge poodhalil možnost prodloužení smlouvy se současným koučem Otmarem Hitzfeldem. Ten přišel k bavorskému velkoklubu v únoru letošního roku, kdy nahradil Felixe Magantha.

58letý německý trenér podepsal s Bayernem původně pouze půlletou smlouvu, tu ovšem před letošní sezónou prodloužil o jeden rok a nyní se zřejmě dočká prodloužení číslo dvě.

„S prací Hitzfelda jsme velmi spokojeni,“ řekl Rummenigge pro německou televizi DSF. „V současnosti hrajeme skvělý fotbal a zároveň se nám povedlo začlenit nové posily. V průběhu krátké doby co je v našem týmu ukázal, že je ten pravý. Během zimy s ním budeme jednat a uvidíme jak se to nakonec vyvine. Já osobně věřím, že se obě strany dohodnou.“

Rummenigge také pobízí Lukase Podolského po nedávném zranění, aby se pokud možno co nejrychleji vrátil do původní formy a popral se o místo v základní sestavě. „Lukas nemůže očekávat, že mu dáme sedm nebo osm zápasů na rozehrání, Bayern není žádný experimentální klub,“ dodal Rummenigge.

Tomáš Honajzer / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články