Zpět na » Serie A » Další kontroverzní branka Juventusu

Serie A - Další kontroverzní branka Juventusu

0

Líbilo se

08.10. - Juventus Turín si opět připsal na své konto kontroverzní branku. David Trezeguet podle všeho stál ve výhledu brankáře Fiorentiny Freye, když ho překonal Vincenzo Iaquinta.

David Trezeguet byl v době střely svého kolegy v útoku v jasném offsidu. S balonem ale nehrál, postavení mimo hru tedy bylo posouzenou rozhodčím jako mrtvé. Trezeguet ale zřejmě stál ve výhledu brankáři domácích Freyovi. Pokud tomu tak bylo, branka neměla být uznána. Rozhodčí Rizzoli ale branku uznal.

"Jediná osoba, která ví, jak to bylo, je Frey. Jedině on může vědět, zda přes Trezegueta viděl nebo ne. Je to velmi komplikovaná situace. Ale pokud asistent offside nemával, Rizzoli správně branku uznal. Trezeguetovu pozici dokonale viděl pouze Frey," prohlásil dnes Pierluigi Collina, bývalý špičkový rozhodčí.

"Rozhodčí udělal rozhodnutí a nese za něho zodpovědnost," prohlásil dále muž, která ma na starosti nasazování rozhodčích.

Deník Gazzetta dello Sport se snažil prozkoumat obrázky a zjistit, zda Trezeguet skutečně Freyovi ve výhledu bránil. Podle vyjádření redaktora se zdá, že Trezeguet se před brankáře dostal až po střele Iaquinty. Podle redakce Gazzetty ale nelze přesně určit, zda Frey viděl nebo ne. Jediným, kdo ví, jak to skutečně bylo, je tak Sebastien Frey.

Video celé události:

Zdeněk Leitkep / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články