Zpět na » Serie A » Lazio chystá nabídku za Santiaga Gimenéze z Feyenoordu

Lazio chystá nabídku za Santiaga Gimenéze z Feyenoordu

Lazio chystá nabídku za Santiaga Gimenéze z Feyenoordu © iconsport.photo - Mexický útočník Feyenoordu, Santiago Gimenez

0

Líbilo se

12.05. - V první nizozemské lize se v letošní sezóně mimořádně daří mexickému útočníkovi, Santiagovi Gimenézovi. Ten se blýsknul již dvaadvaceti brankami napříč všemi soutěžemi a je jedním z nejlepších hráčů Feyenoordu i celé ligy. V létě by s ním smlouvu rádo uzavřelo Lazio, jednání o přestupu zahájilo nabídkou ve výši 15 milionů eur.

Sezóna mexického útočníka Santiaga Gimenéze je bezpochyby jednou z nejvýraznějších za poslední roky. S dvaadvaceti brankami za Feyenoord se o mladého hráče zajímá více než dvacet týmu kontinentu.

Přestože panuje mezi klubem i hráčem shoda v tom, že by chtěli společně pokračovat i v příští sezóně, vypadá to, že jeho letní odchod je velmi reálný. Lazio Řím je prvním týmem, který za Gimenéze podá oficiální nabídku, a to ve výši 15 milionů eur. Ačkoliv suma ani zdaleka nedosahuje třiceti milionů eur, které by rády inkasoval Feyenoord, je Lazio ochotno svou nabídku vylepšit.

Lazio Řím pro příští sezónu hledá středního útočníka, který by byl konkurencí a technicky rostl po boku Cira Immobileho, a mexický hráč se zdá být vhodnou volbou. Italský prvoligový tým ovšem není jediným zájemcem. Dalších téměř dvacet týmů z různých evropských soutěžích už se dostalo do kontaktu s nizozemským Feyenoordem a situaci okolo Gimenéze monitorují. V nizozemské Eredivisii a Evropské lize prokázal mexický útočník cit na góly a zdá se, že i jeho budoucí angažmá by ho nemělo zavést mimo evropské soutěže.

Andrea Suttnerová / fichajes.net

Nejnovější články