Zpět na » Serie A » Převezme Galtierovo místo na lavičce PSG italský trenér nebo připadne Zidanemu?

Serie A - Převezme Galtierovo místo na lavičce PSG italský trenér nebo připadne Zidanemu?

Převezme Galtierovo místo na lavičce PSG italský trenér nebo připadne Zidanemu? © iconsport.photo - Bývalý reprezentant, Zinedine Zidane, v roli trenéra

0

Líbilo se

31.03. - Prezident francouzského PSG po vypadnutí z milionářské Ligy mistrů i poháru může sezónu částečně zachránit pouze ziskem ligového titulu. Ani ten mu ale zjevně nebude stačit k tomu, aby mohl na lavičce klubu pokračovat v příští sezóně. Jedničkou PSG zůstává Zinedine Zidane, ale v poslední době se mluví čím dál více o možnosti, že by se klubu ujal některý z italských trenérů.

Bývalý trenér Saint Etienne, LOSC Lille a OGC Nice, Christophe Galtier, na lavičce pařížského PSG pravděpodobně zůstane ještě do konce probíhající sezóny, ale zdá se, že není pochyb o tom, že v létě zamíří pryč. S PSG nedokázal splnit původní cíle: francouzský gigant usiloval o vítězství v Lize mistrů, než byl vyřazen Bayernem Mnichov a o několik týdnů dříve mu stopku ve francouzském poháru vystavil Olympique Marseille. Pro většinu fanoušků to bylo hořké zklamání a pro trenéra Galtiera rozsudek.

Podle deníku Evening Standard by francouzský trenér neměl mít problém dalšího angažmá. Uvažuje o něm Tottenham, jenž před několika dny propustil Antonia Conteho. Jenže Spurs mají v hledáčku zároveň i Juliana Nagelsmanna, Mauricia Pochettina a Luise Enriqueho.

V souvislosti s budoucím uvolněným místem na lavičce PSG hovoří francouzský mistrovský klub o několika jménech. Spadeno má na Roberta Manciniho, který by se tak musel rozhodnout, zda bude chtít pokračovat na klubové i reprezentační úrovni. V hledáčku francouzského klubu ale zůstává také José Mourinho nebo Antonio Conte. V preferencích fanoušků i širšího publika ovšem nadále vede bývalý reprezentační hráč, Zinedine Zidane, který naposledy usedl na lavičku Realu Madrid, jež vedl v letech 2016-2021.

Andrea Suttnerová / topmercato.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články