Zpět na » Serie A » Rabiot chce do Premier League, zájem o něj má Chelsea

Serie A - Rabiot chce do Premier League, zájem o něj má Chelsea

Rabiot chce do Premier League, zájem o něj má Chelsea © football-talk.co.uk - Adrien Rabiot

0

Líbilo se

23.06. - Francouzský záložník, Adrien Rabiot, si chce být jistý svou budoucností před začátkem letní přípravy, která je naplánována na 11. června. Hráč Juventusu již od února trvá na tom, že v dresu bianconeri nechce pokračovat a rád by se přesunul do Premier League, kde o zájemce nemá nouzi.

Chelsea, Manchester City, Liverpool, Tottenham. Francouzský hráč si zřejmě bude moci vybírat, kam v létě zamíří. Je velmi nepravděpodobné, že by zahájil letní přípravu v Turíně. Adrien Rabiot dal opakovaně najevo svou touhu odejít, přestože má ještě rok platnou smlouvu a vedení Juventusu je s jeho přáním srozuměno.

Pár měsíců před vypuknutím fotbalového svátku, MS v Kataru, by mnozí hráči raději zůstali ve známém prostředí a neriskovali, že se v novém působištii neadaptují. Tím spíše ne v situaci, kdy byl Rabiot jedním z nejvíce vytěžovaných hráčů v loňské sezóně. Francouzský záložník je ale pod Alpami nespokojen, přesto že se do základní sestavy prosadil na úkor Mautidiho, kterého z koně setřásl i v reprezentačním dresu. Ani plánovaný a téměř jistý příchod velkého kamaráda Paula Pogby do Juventusu již nic nezmění na rozhodnutí hráče odejít.

Adrien Rabiot touží po tom, aby mohl hrát v lize, která daleko více vyzdvihne jeho technické kvality. Premier League je volbou číslo jedna a Chelsea snem, který by se mohl brzy splnit. Na trenérské lavičce totiž sedí Tuchel, který s francouzským hráčem pracoval již v PSG. Blues se ovšem po změně vlasntíka stále zmítají v reorganizačních záležitostech a na trhu stagnují.

Francouzský reprezentant by tak mohl nakonec skončit i ve zcela jiném klubu, Rabiotovo jméno bylo spojováno s Manchesterem City, Liverpoolem a Tottenhamem. V poslední době se také mluví o United, kde se uvolnilo místo po Pogbovi, nebo o Arsenalu, který historicky vždy rád angažoval hráče země galského kohouta.

Jedno je jisté, hráč chce mít svou budoucnost jasně nalinkovanou nejpozději se zahájením letní přípravy, ať už přestoupí nebo dokončí poslední rok své smlouvy v Turíně. Cena za Rabiota byla stanovena na 15-20 milionech eur, částka je to tedy více než přijatelná a vedení Staré Dámy potvrdilo, že o přestupu hráče bude jednat s jakýmkoliv zájemcem.

Andrea Suttnerová / gazzetta.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

nemám ho rád a navíc nám na rok zranil Chilwella. ale místo jorginha ho beru hned

ovmartin23
Nejnovější články