Zpět na » Serie A » Newcastle nabídl 60 milionů eur za Pellegriniho

Serie A - Newcastle nabídl 60 milionů eur za Pellegriniho

Newcastle nabídl 60 milionů eur za Pellegriniho © - Pellegrini chce v AS Řím pokračovat

1

Líbilo se

09.06. - Klub z Premier League po neúspěšných námluvách v Interu zkouší jednat s AS Řím. V hledáčku má záložníka giallorossi, Lorenza Pellegriniho. Nabídku na přestup ve výši 60 milionů eur ovšem AS Řím smetl ze stolu.

Do Říma dorazila super nabídka za kapitána Pellegriniho. Newcastle za hráče, jenž je na trhu hodnocen na přibližně 45 milionů eur, nabídlo sumu ještě o 15 milionů vyšší. Ani tak ale neuspěl. Zájem o přestup totiž nemá samotný hráč a ani klub se svého kapitána nechce vzdát.

Kolem Lorenza Pellegriniho krouží hned několik evropských klubů. Římský kapitána je ovšem středobodem projektu vlastníka klubu, Friedkina. Od vítězné noci v Tiraně, přes výkon v posledním zápase národního týmu. Pellegrini dokazuje, že nabídka 60 milionů eur vůbec není přehnaná. Parádní představení Pellegriniho v Ceseně nezůstalo bez povšimnutí, ale kapitán AS Řím není k mání.

Lorenzo si svou cestu již zvolil a chce zůstat v Římě až do konce své kariéry. Sympatická myšlenka od pětadvacetiletého záložníka, který má stále nejlepší roky své kariéry před sebou a bude se ještě zlepšovat.

Poslední dvě utkání přinesla zajímavý fakt, Pellegrini v reprezentaci nosí božskou desítku, v Římě si na ni ovšem netroufá. Od Tottiho odchodu do fotbalového důchodu je dres s číslem deset v Římě tabu. Výjimku dostal pouze Paulo Dybala, kterého do věčného města lákal právě bývalý kapitán AS a nabízel mu dokonce i své číslo.

Lorenzo Pellegrini je ovšem jen kousek od toho, aby se zapsal do historie klubu jako další výjimečný kapitán, nebo už jím je? Mimořádný závěr sezóny napovídá, že se v případě mladého záložníka máme i v příštím roce na co těšit.

Andrea Suttnerová / corrieredellosport.it

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články