Zpět na » Serie A » Ronaldo na odchodu? Prezident Pérez urgentně zavolal agenta Mendese

Ronaldo na odchodu? Prezident Pérez urgentně zavolal agenta Mendese

Ronaldo na odchodu? Prezident Pérez urgentně zavolal agenta Mendese © FotbalPortal.cz - Cristiano Ronaldo, Pérez a agent Mendes

2

Líbilo se

05.07. - Každé léto je to pořád dokola. Ronaldo odejde z Realu Madrid. V okurkové sezóně téma, které plní stránky všech sportovních novin. Ovšem letos mohou mít podobné bulvární spekulace i své opodstatnění, kdy nejde jen o výmysly senzace chtivých novinářů. Něco se děje.

Nějaký problém kolem Cristiana Ronalda totiž zřejmě skutečně existuje a jeho odchod, zřejmě do Juventusu, by nemusel být jen pouhým bludem žurnalistů. Deník Marca totiž uvedl, že nejvyšší muž madridského klubu prezident Pérez narychlo svolal agenta portugalského hráče Jorge Mendese, který je zrovna na dovolené, aby přiletěl do Madridu a pobavili se o budoucnosti CR7.

Ke schůzce by mohlo dojít už v nejbližších dnech, některé zdroje uvádí, že dokonce hodinách. Ke schůzce, která se jeví jako klíčová v otázce, jestli Ronaldo zůstane v Madridu, nebo bude ve své kariéře pokračovat někde jinde. Což se v tuto chvíli zdá jako pravděpodobnější varianta.

Jedno je zřejmé. Prezident Realu nemá zájem celou nevyjasněnou situaci protahovat. Ovšem není jasné, co na schůzce po Mendesovi bude chtít. Jestli obnovit jednání o nové smlouvě a bojovat tak za setrvání Ronalda, nebo naopak definitivně otevřít dveře své největší hvězdě.

Podle informací Marcy a AS je Ronaldo více než jednou nohou pryč z klubu a není to kvůli finanční otázce, jde spíš o otázku nedoceněnosti, špatných vztahů s prezidentem atd...

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, marca.com

Související odkazy
Nejnovější články