Zpět na » Serie A » Real kývl na nabídku Juventusu a hodlá Ronalda prodat

Real kývl na nabídku Juventusu a hodlá Ronalda prodat

Real kývl na nabídku Juventusu a hodlá Ronalda prodat © as.com - Cristiano Ronaldo

5

Líbilo se

04.07. - NEPŘEHLÉDNĚTE Poslední dny je znovu živo kolem Cristiana Ronalda. Ten si po vyřazení svého Portugalska ze světového šampionátu již v osmifinále užívá zaslouženou dovolenou a do pracovního procesu se vrátí za necelý měsíc. Ovšem jestli to bude v Madridu, nebo někde jinde, úplně jisté není.

Včerejší pořad španělské televizní stanice Atresmedia totiž přinesl informaci o tom, že se madridský Real rozhodl prodat Cristiana Ronalda do Juventusu. Podle novináře Josepa Pedrerola Bílý balet akceptoval nabídku italského klubu ve výši 100 milionů eur.

Deník AS se spojil s lidmi z blízkého okolí portugalského fotbalisty, kteří potvrdili, že zmíněná nabídka skutečně existuje, ale zároveň uvedli, že doposud nebylo nic uzavřeno. Dokonce zmínili, že během příštích dnů by se mohly objevit další nabídky.

Atresmedia se rovněž vyjádřila v tom smyslu, že rozhodnutí prodat Ronalda, nejlepšího střelce Realu Madrid všech dob, kterého Blancos kupovali před devíti lety za 96 milionů eur, nijak nesouvisí s finančními otázkami. Konkurenční televizní stanice La Sexta totiž sdělila, že vedení klubu nabízelo Cristianovi v nové smlouvě plat 30 milionů eur ročně, což je ale stejná suma, jakou mu nyní nabízí i Juventus.

Dle tvrzení Atresmedia Ronaldo považuje svoji kapitolu v Realu Madrid za uzavřenou a zájem Juventusu mu lichotí. Možná ho trochu ovlivnili i fanoušci Juventusu ve chvíli, kdy od nich sklidil ovace po krásném gólu nůžkami ve čtvrtfinále letošního ročníku Ligy mistrů.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz, as.com

Související odkazy
Nejnovější články