Zpět na » Serie A » Budoucnost Pirla? Návrat do Turína či reprezentace

Budoucnost Pirla? Návrat do Turína či reprezentace

Budoucnost Pirla? Návrat do Turína či reprezentace © zimbio.com - Andrea Pirlo definitivně skončil s fotbalem.

1

Líbilo se

07.11. - Andrea Pirlo odehrál v neděli své poslední utkání, s aktivní kariérou záložník New Yorku City se definitivně rozloučil a nyní se dočká zaslouženého odpočinku. S fotbalem ale rozhodně nekončí a již nyní je pro něj připraveno několik zajímavých nabídek.

V neděli se Andrea Pirlo rozloučil s aktivní kariérou. V 90. minutě nastoupil do utkání New Yorku City proti Columbusu Crew, jeho tým ale přes soupeře nepřešel a skončil ve čtvrtfinále.

Skončila tak i dlouholetá kariéra zkušeného italského záložníka, který své nejlepší roky prožil v AC Milán a taktéž Juventusu Turín.

A právě tam by se podle italských médií měl v nejblžší době vrátit. Připravena je pro něj funkce ambasadora týmu, mluví se ale i o dalších, zatím nespecifikovaných manažerských postech. Pirlo by se poté mohl objevit i v italském národním týmu.

Pokud by Itálie přešla v baráži přes Švédsko, mohl by být Pirlo poradcem na světovém šampionátu v Rusku. Do úvahy přichází i spolupráce s Antonio Contem, který si Pirla velmi váží. Otázkou ale je, kde by taková spolupráce probíhala. V Chelsea totiž sám Conte nemá nic jistého.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články