Zpět na » Serie A » Smith nepomýšlí na vypadnutí z UEFY

Serie A - Smith nepomýšlí na vypadnutí z UEFY

0

Líbilo se

13.03. -

Ĺ éf Rangers, Walter Smith, požaduje po svých svěřencích, aby se do svého pohárového soupeře pustili s vervou a vstřelili, po domácí remíze 1:1, minimálně jeden gól, díky kterému by mohli reálně pomýšlet na postup do další fáze poháru UEFA.

Minulý čtvrtek skončil zápas na Ibroxu remízou 1:1 a Gers si nyní nemohou dovolit neskórovat.

Smith ví, že Osasuna je favorit, ovšem domnívá se, že jeho tým si vzal z minulého zápasu poučení a pokud mu bude přát i trochu toho fotbalového štěstíčka, mohl by být na konci zápasu šťastnější právě skotský gigant.

"Myslím si, že Osasuna bude na svém hřišti favoritem a nebude nás pouštět do vyložených šancí a proto musíme využít i tu sebemenší chybu soupeře ke skórování veledůležitého gólu. Dosažení vítězství bude nesmírně těžké." prohlásil Smith.

"Musíme zahrát velmi kvalitně. Ĺ těstí nám moc k postupu nepomůže a musíme si výsledek vykopat sami."

Smith sledoval víkendový zápas Osasuny proti Valencii a hovořil o nehorázné smůle, když Osasuna ještě v 89. minutě vedla na domácím stadionu 1:0 a nakonec získala pouze bod za remízu 1:1, když v 90. minutě vyrovnával Fernando Morientes.

"Osasuna je velmi dobrý klub, nehrají v ní sice žádné velké hvězdy, ovšem jsou sehraní a nedělají příliš chyb." dodal Smith.

"Ve Ĺ panělsku není jednoduché získat nějaké body. Jejich liga je celkem vyrovnaná a samozřejmě i kvalitní. Vemte si třeba takovou Valencii, které zde pouze remizovala 1:1 a považovala tento výsledek za příznivý."

"Myslím si, že Osasuna měla v neděli vyhrát. Určitě by si to zasloužila."

Lukáš Jakubec / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články