Zpět na » Serie A » Neapol neplánuje prodloužit s Reinou, co Mertens a Insigne?

Serie A - Neapol neplánuje prodloužit s Reinou, co Mertens a Insigne?

Neapol neplánuje prodloužit s Reinou, co Mertens a Insigne? © zimbio.com - Lorenzo Insigne slaví branku proti Rossoneri.

0

Líbilo se

15.03. - Vedení Neapole neplánuje prodloužit stávající smlouvu s gólmanskou jedničkou Pepe Reinou. K odchodu údajně nemá daleko ani Dries Mertens, Partenopei ale s ním hodlají jednat stejně jako s křídelníkem Lorenzo Insignem.

Pepe Reina patří mezi oblíbence neapolských fanoušků, po příští sezóně ale španělský gólman Neapol opustí. Gazzetta dello Sport uvádí, že vztah vedení a Reiny spěje k přirozenému konci.

Reina, aktuální jednička Partenopei, má v Neapoli smlouvu do léta roku 2018. Poté si tedy bude hledat nové angažmá.

SSC Napoli v FC Crotone - Serie A
Pepe Reina je v Neapoli oblíbený. (zdroj: zimbio.com)

Naopak lépe to vypadá v případě prodloužení smlouvy u Lorenza Insigneho. Ten požaduje stále 5 milionů eur za rok, což vedení nabídnout nechce. Nyní se ale hovoří o tom, že Insigne podepíše smlouvu na 3 miliony eur za rok s množstvím bonusů.

Insigne by tak v Neapoli mohl zůstat minimálně do roku 2021, smůlu tak mají celky, které se o něj zajímaly, tedy AC Milán, Dortmund nebo Arsenal.

V současné chvíli se spekuluje i o smlouvě pro Driese Mertense. Jenže se zdá, že belgický útočník nový kontrakt v Itálii nepodepíše. Mertens zažívá skvělou sezónu a proto chce rapidní zvýšení platu. Vedení příliš nesouhlasí, navíc by chtělo do smlouvy umístit výkupní klauzuli.

Mertens by pak mohl odejít pouze v případě, že by některý z klubů zaplatil 50 milionů eur. S tím ale zase nesouhlasí hráč.

Zdá se tedy, že Dries Mertens Neapol v létě opustí. O jeho služby momentálně stojí Inter Milán a k dohodě údajně nemá vůbec daleko.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články