Zpět na » Serie A » Navrátilec Berardi má blízko k přestupu, Liverpool už čeká

Serie A - Navrátilec Berardi má blízko k přestupu, Liverpool už čeká

Navrátilec Berardi má blízko k přestupu, Liverpool už čeká © socialfootballtv.com - Domenico Berardi

1

Líbilo se

18.01. - Domenico Berardi měl vynikající vstup do sezóny, poté ale přišlo těžké zranění kolenních vazů a dlouhá pauza. Nyní je italský útočník zpět a možná se dočká přestupu do Premier League. Zájem o něj jeví Jürgen Klopp.

I když byl jednu dobu Domenico Berardi součástí Juventusu, za první tým Staré dámy dosud nenastoupil. Celou svou kariéru tak zatím strávil v Sassuolu. To už by ale dlouho platit nemuselo, jelikož o něj stojí dva významné celky.

Prvním z nich je Inter Milán, který by rád do svého útoku získal vhodného hráče k Mauro Icardimu. Favoritem je ale anglický Liverpool, který se o Berardiho zajímal již v říjnu. Získat ho může také Juventus, kterému díky dodatku ve smlouvě stačí zaplatit 25 milionů eur.

US Sassuolo v FC Torino - Serie A
Domenico Berardi je v hledáčku Liverpoolu i Interu Milán. (zdroj: zimbio.com)

Stará dáma ale momentálně útočníka nehledá. Favoritem je tedy celek manažera Jürgena Kloppa. Je ale otázkou, jak je na tom Domenico Berardi zdravotně. V úvodu sezóny měl vynikající formu, v osmi zápasech nasázel sedm branek.

Poté ale přišlo zranění kolenních vazů a dlouhá pauza. Nyní je Ital zpět v sestavě Sassuola a 15. ledna proti Palermu už nastoupil v základní sestavě. Odhaduje se, že při případném přestupu by Liverpool zaplatil 30 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COKO - 18.01. Odpovědět

Borec. Pamatuji si ho, když jsem šel na pár zápasu ME U21, zrovna on a Bernardo Silva a Can byli největší borci ze všech co tam hráli, zatímco hráči jako Ter Stegen, Carvalho nebo Kane totální zklamání.

COKO
Kadim - 18.01. Odpovědět

No Kane byl propadák no. Mě se tam tenkrát líbil hlavně Berardi a Silva. A Guidetti taky zahrál dobře.

Kadim
Nejnovější články