Zpět na » Serie A » Konkurence pro Immobileho? Chystá se návrat Rossiho či Cerciho

Konkurence pro Immobileho? Chystá se návrat Rossiho či Cerciho

Konkurence pro Immobileho? Chystá se návrat Rossiho či Cerciho © zimbio.com - Giuseppe Rossi v dresu Levante.

0

Líbilo se

17.01. - Lazio nedávno získalo do útoku Luise Alberta z Liverpoolu. Stále by to ovšem v rámci zimního přestupového období nemuselo být všechno. Římané údajně chystají návrat Giuseppe Rossiho do Itálie, v jednání jsou poté další dva kvalitní útočníci.

Lazio si v probíhajícím ročníku vede až překvapivě dobře, ve dvaceti duelech získalo čtyřicet bodů a obsadilo čtvrtou pozici.

Výrazně k tomu pomohl znovuzrozený Ciro Immobile, jenž dosud zaznamenal jedenáct branek. Další střelec Balde Diao Keita je ovšem na Africkém poháru národů a tak Lazio posílilo svůj útok Luisem Albertem z Liverpoolu. Ten se zatím neprosadil, podobně jako Ricardo Kishna či Filip Djordjevič.

A tak u jednoho útočníka zřejmě nezůstane. Římané mají v plánu získat dokonce tři hráče, prvním by mohl být Serge Gnabry, jenž momentálně obléká dres německých Brém.

Další možné posily naznačil hráčský agent Federico Pastorello, jenž zastupuje Giuseppe Rossiho a také Alessia Cerciho, tedy hráče, kteří mají s italskou ligou své zkušenosti.

Genoa CFC v Empoli FC - Serie A
Nedávno hrál Alessio Cerci za FC Janov. (zdroj: zimbio.com)

Alessio Cerci je momentálně hráčem Atlétika Madrid, kromě jedné sezóny ale celou svou kariéru strávil v Itálii. Nyní by se mohl do Serie A vrátit, což Pastorello potvrzuje. "Lazio a Cerci? Myslím, že by k tomu mohlo dojít. Inzaghiho styl by mu jistě vyhovoval," uvádí agent.

Podobně je tomu i v případě Giuseppe Rossiho. Ten v současné době hraje za Celtu Vigo, v Itálii působil v dresech Fiorentiny a Parmy. "V posledních letech je konečně fit a už nemá problémy s kolenem. Spolupráce s Immobilem by mohla být zajímavá," říká na adresu Rossieho Pastorello.

ACF Fiorentina v AC Chievo Verona - Serie A
Vrátí se Giuseppe Rossi do Serie A? (zdroj: zimbio.com)

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články