Zpět na » Serie A » Sáncheze za Pjaniče? Arsenal by souhlasil, Stará dáma však řekla ne

Serie A - Sáncheze za Pjaniče? Arsenal by souhlasil, Stará dáma však řekla ne

Sáncheze za Pjaniče? Arsenal by souhlasil, Stará dáma však řekla ne © football-news.net - K výměně Sánchez - Pjanič nejspíš nedojde.

0

Líbilo se

18.01. - Arsenal měl podle italského deníku Tuttosport souhlasit s přestupem nespokojeného Alexise Sáncheze do Juventusu. Výměnou za něj požadoval Miralema Pjaniče. Toho si však chce italský mistr udržet a nabídku rezolutně odmítl.

Už delší dobu stojí Juventus o Alexise Sáncheze. Ten odmítá u Gunners prodloužit smlouvu a tím dává italskému mistrovi velké šance.

Zájem Juventusu trvá vlastně už od doby, co chilský křídelník přestoupil z Udinese do Barcelony. Nyní by se do Itálie mohl vrátit, Stará dáma plánuje vytvoření supertria Sánchez - Dybala - Higuaín.

S přestupem to ale tak jednoduché nebude. Podle italského deníku Tuttosport sice Arsenal údajně s přesunem Sáncheze souhlasil, výměnou za něj však požadoval skvělého záložníka Miralema Pjaniče. A toho Juventus po půl roce rozhodně ztratit nechce.

FC Juventus v Atalanta BC - Tim Cup
Miralema Pjaniče Juventus nepustí. (zdroj: zimbio.com)

Nabídku tak odmítl, vedení se totiž domnívá, že Pjanič je momentálně jedním z nejlepších zakončovatelů ze standardních situací. A má zcela jistě pravdu.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články