Zpět na » Serie A » Přípravné duely italských celků: AS Řím i Fiorentina si zastřílely, to Inter překvapivě selhal

Serie A - Přípravné duely italských celků: AS Řím i Fiorentina si zastřílely, to Inter překvapivě selhal

Přípravné duely italských celků: AS Řím i Fiorentina si zastřílely, to Inter překvapivě selhal © zimbio.com - Edin Džeko skóruje proti Boloni.

0

15.07. - Čtyři prvoligové celky si v posledních dvou dnech zahrály přípravné zápasy. Hned tři duely skončily naprostým debaklem, Inter Milán ovšem senzačně podlehl bulharské Sofii.

V utkání mezi Atalantou a Val Serianou to na žádné gólové hody nevypadalo, po první půli platil díky brance Gómeze stav 1:0.

Jenže od 53. do 66. minuty nasázela Atalanta šest branek a nakonec zvítězila vysoko 7:1. Oproti duelu římského AS to byl ale slabý odvar.

Vlci totiž soupeři nasázeli šestnáct branek! V prvním poločase AS vstřelilo devět branek, Edin Džeko skóroval hned čtyřikrát, další dvě branky zaznamenal Mohamed Salah. Po půli přišlo střídání všech hráčů a tak bylo střílení branek na jiných.

Iturbe a Ricci se trefili dvakrát a nakonec z toho byl senzační výsledek 0:16. Včera si podobně zastřílela i Fiorentina, která deseti góly rozmetala Trento. Hattrickem se do statistik zapsal Giuseppe Rossi, po dvou gólech poté zapsali Jaime Baéz a Mauro Zárate.

Kaňkou pro italské týmy tak byl pouze výkon Interu Milán, který doma překvapivě podlehl bulharské Sofii. Jedinou branku Nerazzurri vstřelil Rodrigo Palacio, Sofia ale naknec zvítězila 1:2.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o ACF Fiorentina naleznete zde.