Zpět na » Serie A » Novinky z Fiorentiny: Udržení Rossiho, zájem o Ljajiče i nový kapitán

Novinky z Fiorentiny: Udržení Rossiho, zájem o Ljajiče i nový kapitán

Novinky z Fiorentiny: Udržení Rossiho, zájem o Ljajiče i nový kapitán © forzaitalianfootball.com - Giuseppe Rossi hned v úvodním utkání kola vstřelil gól

0

Líbilo se

14.07. - Několik zajímavých novinek nám hlásí Fiorentina. Vedení by rádo udrželo útočníka Giuseppe Rossiho, nadále poté jedná o hostování Adema Ljajiče. Po odchodu Manuela Pasquala má navíc Fiorentina nového kapitána.

Po odchodu Pasquala nový kapitán

Dlouholetý kapitán fialek Manuel Pasqual zamířil do Empoli a tak trenérský štáb ohlásil nového majitele kapitánské pásky.

Novým kapitánem bude Gonzalo Rodriguez, který je na tuto úlohu připraven. "Jsem zde šťastný. Fanoušci jsou skvělí, to samé platí o vedení. Jsem hrdý na to, že budu nosit kapitánskou pásku. Myslím, že tento tým mohu bránit nejlepším možným způsobem," řekl na tiskové konferenci Rodriguez.

Fialky chtějí Ljajiče, opět

Útočník Adem Ljajič odmítl Turín i Celtu Vigo, nové útočiště by mohl najít ve Fiorentině. Za fialky už srbský útočník nastupoval, a to v letech 2009 až 2013.

Čtyřiadvacetiletý forvard by mohl být zapůjčen na jednu sezónu. Opce na přestup je v tuto chvíli zatím zbytečná, jelikož Ljajičovi skončí u Vlků smlouva po příští sezóně. Momentálně tak Vlci jednají o prodloužení smlouvy, aby následně mohli Srba poslat na hostování s opcí na možný přestup.

Rossiho vedení pustit nechce

Podle posledních informací Fiorentinu neopustí Giuseppe Rossi. Trenér Paulo Sousa chce italského útočníka udržet. "On zůstane. Má důvěru vedení i trenéra," řekl technický ředitel fialek Pantaleo Corvino.

V roce 2017 ale Rossimu smlouva skončí a Corvino neočekává, že by se jeho kontrakt měl prodloužit. Rossiho tak nejspíš čeká poslední sezóna u fialek.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Nejnovější články