Zpět na » Serie A » Inter loví v Portugalsku

Serie A - Inter loví v Portugalsku

0

Líbilo se

12.04. - Inter Milán si už téměř zajistil prvenství v letošní sezoně Serie A. Nerazzurri proto už nyní sondují možnosti posílení svého kádru.

Inter Milán je letos vládcem Serie A. Přesto se bude chtít posílit, vždyť do Serie A se vrací její dlouhodobý vládce Juventus. A Nerazzurri si brousí zuby na jeho sesazení.

Velká odměna se očekává v útoku. Hernán Crespo se pravděpodobně vrátí do Chelsea, mluví se o odchodu Adriana. Zájem je o Julia Cruze, který by rád hrál v klubu, kde bude pravidelně nastupovat.

Místo současných útočníků Inter zřejmě přijdou jiní, neméně kvalitní. S Interem je často spojován Luca Toni. Fiorentinský kanonýr se ale nerozhodl, zda bude chtít opustit Florencii. To kapitán Livorna Cristiano Lucarelli z Livorna odejde a Inter se okamžitě zařadil do fronty na jeho služby. Mluví se i o přichodu Suaza z Cagliari, přestože hlavním zájemcem o "Panterovi" služby je AC Milán.

Téměř jisté změny se odehrají v záloze. Odchod už ohlásil portugalský záložník Luis Figo. Jako jeho nástupce je zmiňován i Tomáš Rosický, pravděpodobněji se však jeví jiný přichod.

20 letý portugalec Nani je pro své výkony často srovnáván s Cristianem Ronaldem. Právě jeho si údajně Inter vybral místo Figa. Naniho místo je na křídle, proto by za Figa byl lepší náhradou než střední záložník Rosický.

Inter Milán údajně připravuje pro Sporting Lisabon, kde Nani působí, velkolepou nabídku. Její součástí však má být nejen příchod Naniho, ale také jeho spoluhráče Joaa Moutinha. Moutinho nastupuje ve středu zálohy a kouč Mancini jím chce údajně nahradit Dacourta.

Oba hráči jsou velice mladí a nedá se očekávat, že by převzali Figovu vůdčí roli v Interu. Tu by měl z největší části převzít Dejan Stankovič. Stankovič už nyní patří k nejlepším hráčům Interu a trenér Mancini ho dobře zná už z Lazia.

Zdeněk Leitkep / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články