Zpět na » Serie A » Spalletti: Potřebujeme posílit

Serie A - Spalletti: Potřebujeme posílit

0

Líbilo se

11.04. - Trenér AS Řím Luciano Spalletti si myslí, že debakl jeho týmu od Manchesteru jasně ukázal, že AS Řím musí posílit, pokud má dál dosahovat velkých výsledků.

Giallorossi ve čtrtfinále Ligy Mistrů z Old Trafford odjeli s debaklem 1:7 a nepotvrdili tak předpovědi, podle kterých měli být domácím vyrovnaným soupeřem.

"Náš tým potřebuje nějaké zásahy do kádru, pokud máme výkonostně růst. Tým potřebuje nové tváře, aby se posunul na další stupeň." říká Spalletti.

Od vedení ale žádné velké nákupy nežádá:"Nemám pocit, že musíme utrácet tolik peněz za skvělé fotbalisty jako Manchester United, ale musíme tvrdě pracovat s těmi správnými hráči."

Vedení klubu se prozatím nechce posilami zabývat. "Nemám pocit, že teď by byl vhodný čas pro plánování kádru pro příští sezonu. Musíme brát ohledy na současné hráče. Tvrdě pracovali, aby dostali klub na současnou pozici. Porážka od Manchesteru byla sice hrozná, ale jsem klidná a všichni si musí pamatovat, co AS Řím dokázal před začátkem včerejšího zápasu. Jsem si jistá, že současní hráči jsou schopni dál podávat dobré výkony i v Lize Mistrů. Samozřejmě v létě nějaké posily přivedeme, ale na to je ještě čas." prohlásila Rosella Sensi, dcera majitele AS Franca Sensiho a výkonná ředitelka klubu.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články