Zpět na » Serie A » Ohlasy trenérů na 31.kolo Serie A

Serie A - Ohlasy trenérů na 31.kolo Serie A

0

Líbilo se

08.04. - Další kolo Serie A je za námi. Jak viděli zápasy trenéři jednotlivých týmů? Přináším Vám ohlasy některých trenérů.

Atalanta - Chievo 1:0
Stefano Colantuono (Atalanta): "K vítězství bylo potřeba obrovské nasazení a dobrý taktický plán. Chtěli jsme pokračovat ve výkonu, který jsme předvedli druhý poločas zápasu s Fiorentinou. To se nám snad podařilo, hlavně Alex Calderoni předvedl skvělý výkon, hlavně proti šanci Erjona Bogdaniho."
Luigi Del Neri (Chievo): "Hráči ukázali, že jde hrát i v deseti mužích. Je smůla, že jsme neproměnili penaltu, ale stále se můžeme vyhnout sestupu."


Fiorentina - Ascoli 4:0
Cesare Prandelli (Fiorentina):
"Tento zápas nebyl jednoduchý, každý očekával naši jasnou výhru. Hráči ale našli dobrou cestu ke třem bodům. Jsem rád, že jsme jedni z hlavních protagonistů letošní sezony. Adrian Mutu byl lehce zklamán, že byl střídán, ale ještě jsem neviděl nikoho, kdo by šel ze hřiště rád."
Nedo Sonetti (Ascoli): "Nezačali jsme špatně, ale individuální chyba srazila celý tým. Byli tam některé situace, ve kterých jsme nebyli spokojeni s výroky rozhodčího, ale nemůžeme si stěžovat. Musíme se připravit na zápas s Laziem."
Lazio - Messina 1:0
Delio Rossi (Lazio):
"Byl to těžký a tvrdý zápas. V Serii A letos nejsou slabé týmy, takže nejsou ani lehké zápasy. Chtěli jsme hrát aktivně, to se povedlo. Nyní budeme dál bojovat a uvidíme, na jakou pozici to bude nakonec stačit."
Bruno Giordano (Messina): "Proti Laziu jsme předvedli skvělý výkon a odcházíme s hlavou vzhůru. Pokud budeme předvádět takového výkony, nemám strach o záchranu. Hráli jsem téměř celý poločas v deseti, přesto jsme měli šanci vyrovnat Riganem, bohužel se nepodařilo."
Palermo - Cagliari 1:3
Francesco Guidolin (Palermo):
"Jsem uvolněný a klidný. Vím, že máme fantastickou sezonu a tři měsíce ji nemohou pokazit. Musíme se nyní dobře připravit na další zápasy. Uznávám, dnes jsme byli hrozní. Musíme se zastavit a pár věcí si vyříkat."
Marco Giampaolo: (Cagliari): "Vítězství přišlo ve velmi důležitou dobu. Nyní se můžeme trochu uklidnit a jít dál. Musím pochválit Davida Suaza, který je pro nás skutečně klíčový hráč. Uvidíme, zda zůstane na další sezonu. Děsí mě, že odejde a pokusím se ho zde udržet."
Parma - Livorno 1:0
Claudio Ranieri (Parma):
"Bylo to obtížné. Lucarelli nám často dělal obrovské problémy, nakonec jsme ale měli štěstí a Giuseppe Rossi dal velkolepou branku. Říkal jsem, že budeme bojovat do poslední minuty, dnes jsme to jasně ukázali."
Fernando Orsi (Livorno): "Očekával jsem víc. Se šancemi, které jsme měli, by bylo 0:0 nespravedlivé. Nakonec nemáme ani bod. Každopádně, odvedli jsme dobrý výkon."
Sampdoria - Torino 1:0
Walter Novellino (Sampdoria):
"Vždycky je tu očekávaní, co se stane. Turín měl nějaké šance, trnul jsem, aby nevyrovnali. Skvělý výkon podal Koman, v 18 letech ukázal skvělý charakter a techniku. Stále máme šanci hrát poháry, určitě se o ně popereme."
Gianni De Biasi (Torino): "Měli jsme slabší úvod a zaplatili jsme za to. Sampdoria ukázala svoji sílu a udělila celému mému týmu lekci."
Siena - Udinese 2:2
Mario Beretta (Siena):
"Nechápu náš výkon v první půli, Udine nám mohlo dát třeba pět branek. Ve druhé půli to bylo lepší, ale po brance na 0:2 jsme ještě přidali. Nakonec jsme vybojovali bod a jsme za něj rádi."
Alberto Malesani (Udinese): "Tým žije na minulých úspěších. Když vedeme 2:0, hráči si myslí, že mají zápas pod kontrolou a přestanou hrát. Musíme být skromní a držet pohromadě, pak můžeme hrát lépe."

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články