Zpět na » Serie A » Potvrzeno !!! Juventus chce Fenina

Potvrzeno !!! Juventus chce Fenina

Potvrzeno !!! Juventus chce Fenina © -

0

Líbilo se

19.11. - Pavel Zíka, agent českého nadějného útočníka Martina Fenina, potvrdil zájem Juventusu Turín o jeho klienta. Podle spekulací evropských médií doporučil "Staré dáme" Fenina český záložník a již ikona Bianconeri Pavel Nedvěd.

20-letý kanonýr FK Teplice zazářil společně s ostatními mladými českými fotbalisty na letošním Mistrovství světa do 20 let v Kanadě, když se za český národní trefil hned třikrát včetně nádherné trefy ve finále proti Argentině. Podle deníku Tuttosport doporučil Juventusu talentovaného střelce Pavel Nedvěd, bývalý český reprezentant a ikona české reprezentace v letech 1996-2006. O zájmu Juve o Fenina se v poslední době vedly dlouhé diskuse, dnes tyto zprávy potvrdil Feninův agent.

" V současné chvíli podnikáme první kroky ve vyjednávání. Na konci listopadu pojedeme do Turína a promluvíme si s vedením Juventusu. Martin Fenin může v Teplicích zůstat do konce sezóny nebo může odejít v lednovém přestupním termínu do Itálie nebo jakéhokoliv jiného klubu. "

Současná cena Fenina na trhu se odhaduje okolo 4 milionů liber a Teplice jsou ochotny o jeho možném odchodu vyjednávat nejdříve v lednu. O nadějného útočníka, který již odehrál dva zápasy za reprezentační "áčko", se zajímají mimo jiné taky dva velkokluby z Premiere League, Arsenal a Liverpool. Manažér Gunners Arséne Wenger přiznal, že je Feninovým velkým obdivovatelem.

Kam dál?

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články