Zpět na » Serie A » Palermo popírá prodej Barzagliho

Serie A - Palermo popírá prodej Barzagliho

0

Líbilo se

05.04. - Vedení Palerma popírá zprávy, že už prodalo svého stopera Andreu Barzagliho do Juventusu. Na některých fotbalových serverech v Itálii se objevili zprávy, že Palermo se dohodlo na výměně Barzagli-Miccoli nebo na přestupní částce.

Zprávy o prodeji Barzagliho se objevili v Itálii. Podle nich se už Palermo s Juventusem dohodle na přestupní částce a Barzagli se na konci sezony přesune do Turína.

Tyto zprávy ale vyvrátil prezident Palerma Zamparini. "Barzagli není hráčem Juventusu. Tyto zprávy nejsou pravdivé." prohlásil Zamparini.

"Je pravda, že proběhla série jednání mezi Juventusem a Palermem hned po MS v Německu, jejichž předmětem byl Andrea Barzagli. Jeho přestup je ale nyní stále ve fázi jednání."

Stará Dáma po loňském přeřazení do Serie B přišla o oba stabilní střední obránce, Fabia Cannavara i Liliana Thurama. V Serii B je nahradili vlastní hráči, ale Juventus nyní shání nové obránce pro příští sezonu v Serii A.

Barzagli je s největší pravděpodobností na odchodu ze Sicílie a jeho budoucím působištěm se zřejmě stane Juventus. Reálně se jeví možnost částečné výměny za Fabrizia Miccoliho, který nyní hostuje v Benfice Lisabon a v kádru Juventusu nemá do budoucna místo.

Prezident Zamparini ale říká, že přestup Miccoliho na Sicílii není reálný. "Mohu potvrdit, že jsme se snažili získat Miccoliho. On ale nemá zájem o přestup do našeho klubu, tím pro nás situace končí."

Zatímco budoucnost Barzagliho se zdá být jasná, o budoucnosti bývalého hráče Fiorentiny a Perugie stále není jasno. Jeho přestup do Palerma se nyní zdá nepravděpodobný.

Zdeněk Leitkep / channel4.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články