Zpět na » Serie A » Nový Toni se prý jmenuje Frutos

Serie A - Nový Toni se prý jmenuje Frutos

0

Líbilo se

05.04. - Italské kluby se opět poohlédly za hranicemi po případných posilách a jejich pozornost upoutal argentinský útočník. Pětadvacetiletý dlouhán Nicolas Frutos je v hledáčku Lazia, Fiorentiny a Sampdorie. Kanonýr belgického Anderlechtu fyzicky i herním stylem připomíná Luku Toniho.

Nicolas Frutos zahájil profesionální kariéru již v roce 2000. V rodné Argentině prostřídal dresy celkem pěti týmů. V Evropě působil zatím na Kanárských ostrovech v Las Palmas a v Anderlechtu, kde hraje doposud.

Z italských týmů se jako první začalo o Frutose zajímat Lazio. Biancocelesti údajně shánějí náhradu za Rocchiho, který možná odejde do Juventusu. Konkurentem Frutose ovšem může být Bernardo Corradi z Manchesteru City. Corradi je stejně jako Argentinec skvělým hlavičkářem. V Laziu působil dvě sezóny, v letech 2002-04.

Fiorentina usiluje o argentinského útočníka z toho důvodu, aby zaplnil mezeru po Tonim, který na 90 % toskánský klub po sezóně opustí. Sampdoria potřebuje vyřešit problémy v útočných řadách. Francesco Flachi bude zřejmě postižen dlouhodobým trestem za pozitivní dopingový nález, který prokázal požití kokainu. Fabio Quagliarella po úspěšné sezóně nejspíš změní dres.

Nicolas Frutos - videoprofil

/ sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články