Zpět na » Serie A » Inter chce udržet své hvězdy

Serie A - Inter chce udržet své hvězdy

0

Líbilo se

04.04. - Prezident Interu Milán Massimo Moratti se nechal slyšet, že chce udržet klíčové hráče, které milánský klub v současnosti má. Také vylučuje výměnu Adriana za Toniho.

Inter Milán jasně vévodí italské lize a své výsadní postavení v Itálii by si chtěl ponechat i pro příští rok. To už bude s největší pravděpodobností v nejvyšší soutěži i Juventus Turín, který si v Serii B odpykává trest za korupci.

Klub příští rok oslaví sto let své existence a fanoušci Interu doufají, že by příští sezona mohla být ještě úspěšnější než ta letošní. Proto také očekávají, že by do týmu "Nerazzuri" mohli přijít hráči jako Messi nebo Buffon.

Prezident Moratti však dbá hlavně na to, aby současný kádr zůstal pohromadě a nechce se unáhlit s nákupem dalších světových hvězd. Dále vzkázal, že Inter má sice stále zájem o Toniho, ale nebude ho vyměňovat za Adriana."Toniho respektuji, je to Mistr světa. Chtěli jsme ho vloni, ale nakonec jsme získali Crespa. Teď ta výměna nemá smysl. Budoucností je Adriano. Věkový rozdíl mezi nimi je velký," prohlásil Moratti.

Přestože se Interu v lize daří, je možné očekávat rozšíření kádru. Přece jen na evropské klubové scéně se letos "Nerazzuri" moc nepředvedli a je stále co zlepšovat.

V nedávně době se Morattiho jeden novinář zeptal, jaký má pocit z toho, že Inter konečně vyhraje titul na hřišti. Prezident Interu mu odpověděl, že ho na hřišti vyhráli už minulou sezonu.

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články