Zpět na » Serie A » Juan Iturbe odchází na hostování do Bournemouthu

Juan Iturbe odchází na hostování do Bournemouthu

Juan Iturbe odchází na hostování do Bournemouthu © skysports.com - Juan Iturbe

0

Líbilo se

03.01. - Trenér Bournemouthu Eddie Howe potvrdil hostování útočníka Juana Iturbeho z AS Řím a zároveň vyjádřil spokojenost, že se mu povedlo 22letého hráče získat. Za hostování Iturbeho anglický celek zaplatil 1,2 milionu eur a další 1 milion eur získá římský celek za případné bonusy. Zároveň má Bournemouth opci na přestup hráče za nezveřejněnou částku.

Iturbe nezískal povolení, aby mohl nastoupit ke včerejšímu zápasu na hřišti Leicesteru City, který skončil remízou 0:0, ačkoliv hosté dohrávali zápas bez vyloučeného Simona Francise.

Howe věří, že Iturbe zkvalitní ofenzivní sílu jeho celku, protože Bournemouth sužují častá zranění útočníků.

"Pokud se nám podaří pro něj získat pracovní povolení, v což doufáme, v útočné fázi nám přinese větší rychlost, kreativitu i chytrost," řekl Howe.

"Je to talentovaný kluk a doufáme, že k nám skvěle zapadne."

Remíza s Leicesterem pro Bournemouth znamenala, že nováček v letošní sezóně v posledních 8 zápasech pouze jednou prohrál a Howe je ohromen výkonem, jaký jeho hráči předvádějí.

"Myslím si, že na to, že jsme hráli dlouho v 10 mužích na hřišti, jsme odehráli výborný zápas a získali jsme velmi dobrý výsledek. Hráči mají mé uznání za předvedený výkon. Musím je pochválit. Remíza na hřišti Leicesteru je pro nás velmi cenná."

Jakub Drakan / soccerway.com

Nejnovější články